Podziel się
Skopiuj Link

UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.

 

dzień budowy

Zdjęcie profilowe
Paulina i Radek D.

JEST! :D

Nareszcie dotarł do nas projekt :D Nie wiedzieliśmy, że teczka z kartkami papieru może sprawić tyle przyjemności ;) Też tak mieliście? Miło ogląda się swój wymarzony dom (choć jest on jedynie na papierze) snując plany na jego urządzanie :D Myślami spędzamy tam chwile z rodziną i przyjaciółmi ;)

Jednak nie tak szybko... przed nami przeprawa przez papierologie :/

Jak długo zeszło wam z załatwianiem formalności? My nie możemy się doczekać ukończenia tego etapu. ;D


Cóż co nas nie zabije to nas wzmocni ;D Teraz zajęliśmy się szukaniem zaufanej ekipy budowlanej, kierownika budowy, geodety, materiałów budowlanych itd itd :) Przynajmniej nie mamy poczucia bezczynności ;) AAA no i nie wspomniałam wam rozbiórką dawnego budynku aby móc postawić na jego miejscu NASZ NOWY DOM <3


Może macie jakieś dobre rady? Na co zwrócić szczególną uwagę? Na co uważać? Pustak biały jak tak to gładki czy na pióro-wpust? A może ceramika? Komin z cegły czy gotowy? Ogrzewanie kominek czy eko-groszek? A może macie zaufanych fachowców? Piszcie :)

Każdą dobrą radę rozważymy :D


15 lutego 2018, 15:02

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
^

Paulina C.

buduje Z273
Nam zeszło 10.5 m-ca z papierami..
Co do pytań każdy ma inne zdanie ciężko krótko opisać a uwagę musicie zwrócić na WSZYSTKO. U nas nikt nie podpowiedział żeby przy fundamentach wpuścić peszle na wodę i prąd. Trzeba było wiercić i podkopywać. Jeden z murarzy zapomniał o oknie tak mu się dobrze pracowało hehe także wszystko jest ważne na każdm etapie
Pozdrawiam :)
1
2
Zdjęcie profilowe

 

dzień budowy

  • Witajcie!

Długo zastanawialiśmy się nad wyborem projektu domu, chcieliśmy aby był funkcjonalny, nie duży ale też nie mały ;D Od momentu de...

10 lutego 2018, 11:10
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj.