Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Dla deweloperów
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

 • rysunki szczegółowe do projektu
 • kontakt z innymi użytkownikami
 • informację o budowach w okolicy
 • specjalne promocje
 • obserwację innych budujących
 • dodawanie do ulubionych

Wizualizacje Wnętrz

Wizualizacje Wnętrz

Chcesz zobaczyć wnętrze wybranego domu jeszcze przed wybudowaniem?

Zagłosuj na swój projekt aby otrzymać wcześniej wizualizacje.

Twoje odpowiedzi pozwolą lepiej zaplanować wnętrza dla projektów które lubisz.

Oceń artykuł
(
Ocen: 0
Średnia: 0
)

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
^
     
Monika
Kupiliśmy projekt z173, domek "idzie w górę" a my czekamy na wizualizacje(przede wszystkim salonu), które nie ukrywam bardzo by nam pomogły

Karina
Z 223 Bardzo udany projekt, gratulacje dla architekta/ów :) To prawdopodobnie będzie mój dom na wzgórzu. Wizualizacje pokoi na poddaszu pomogłyby mi podjąć ostateczna decyzje o zakupie.
  
Tomasz K.
Z268 - Szczególnie sypialnia rodziców, salon oraz kuchnia! Z 268 zdaje się być rozsądnym wyborem pomiędzy ilością przestrzeni wewnątrz a kosztami budowy + rozsądnie rozmieszczone pomieszczenia. Podoba nam się!
 
PM
Z11 wydaje się być tanim i ekonomicznym domkiem, jednak bardzo trudno jest mi wyobrazić sobie, jak prezentować się mogą wnętrza na tak małym metrażu...
 
załaduj więcej
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj.