Nowość – dachówka ceramiczna SIMPLA NUANCE w kolorze łupka angobowana

Nowość – dachówka ceramiczna SIMPLA NUANCE w kolorze łupka angobowana

Eleganckie pokrycie, zachwycające pod względem estetyki i trwałości to efekt zastosowania na dachu domu według projektu biura Z500 dachówki płaskiej SIMPLA w nowej wersji – NUANCE w kolorze łupka angobowana. Nowość 2024 marki CREATON to idealna propozycja dla osób ceniących sobie nowoczesną i minimalistyczną architekturę, w przypadku której nawet najmniejsze detale mają ogromne znaczenie.

SIMPLA o wymiarach ok. 300 x 500 mm jest jedną z najpopularniejszych na rynku ceramicznych dachówek płaskich. Jej minimalistyczny wygląd, nowoczesny design przyciągają wzrok, podkreślając nowoczesny charakter budynków zaprojektowanych przez architektów biura Z500. Dopracowany w najmniejszych szczegółach płaski profil idealnie komponuje się z minimalistycznymi liniami nowoczesnych elewacji, na przykład w projekcie Z357. Idealnie sprawdza się jako pokrycie dwuspadowego dachu mieszkalnej stodoły, jak i bardziej skomplikowanych architektonicznie konstrukcji, jak na przykład projekt Z389. SIMPLA to za każdym razem idealny wybór dla tych, którzy pragną mieć modny dach.

Dachówka w wersji NUANCE w kolorze łupka angobowana dostępna jest z bogatą gamą wysokiej jakości akcesoriów spójnych pod względem kolorystyki i stylu, umożliwiających estetyczne wykonanie całego dachu w imponującej jakości, jaką oferuje marka CREATON. SIMPLA NUANCE w kolorze łupka angobowana dołącza do dostępnych już wariantów kolorystycznych: NUANCE antracytowa angobowana, FINESSE w kolorze łupka glazurowana i FINESSE czarna glazurowana, które są również doskonałym wyborem jako pokrycie dachu projektów naszego biura.

Dachówka posiada jedną z najdłuższych gwarancji na rynku! Udzielana jest ona dla wszystkich modeli ceramicznych oferowanych przez CREATON Polska zgodnie z określonymi warunkami na okres aż do 50 lat.


Najważniejsze zalety dachówki ceramicznej SIMPLA marki CREATON:

  • Wysokiej jakości płaska dachówka ceramiczna stworzona z myślą o nowoczesnej architekturze w modnej kolorystyce, w wersji angobowanej NUANCE lub glazurowanej FINESSE.
  • Imponujące wymiary ok. 300 x 500 mm zapewniają ekonomiczne zużycie od ok. 10,4 szt./m2 oraz minimalistyczny wygląd połaci dachu.
  • Tolerancja rozstawu łat 28 mm i bogata gama akcesoriów umożliwiają szczelny, precyzyjny montaż i estetyczne dopasowanie dachówek do każdego rodzaju dachu skośnego o nachyleniu od 10°.
  • Dachówka posiada jedną z najdłuższych gwarancji na rynku udzielaną zgodnie z określonymi warunkami na okres aż do 50 lat.

Więcej informacji o dachówce ceramicznej SIMPLA marki CREATON można znaleźć na stronie: www.creaton.pl.

Oceń artykuł
(
Ocen: 0
Średnia: 0
)
Podziel się swoją opinią na temat artykułu: "Nowość – dachówka ceramiczna SIMPLA NUANCE w kolorze łupka angobowana"
Administratorem danych jest Z500, NIP 5252496983.
^
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem