Podziel się
Skopiuj Link

UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
Gotowy projekt garażu GZ5 - projekt garażu z dachem dwuspadowym na dwa samochody

GZ5 odbicie lustrzane

projekt garażu z dachem dwuspadowym na dwa samochody
dostępność: 15 dni
650 
dostępność: 15 dni
650 
Gotowy projekt garażu GZ5 - projekt garażu z dachem dwuspadowym na dwa samochody
Gotowy projekt garażu GZ5 - projekt garażu z dachem dwuspadowym na dwa samochody

Porozmawiaj z architektem, który projektował ten dom

+48 22 355 15 55

pon. - pt.: 8:00 - 19:00

zapytaj o garaż
Gotowy projekt garażu GZ5 - projekt garażu z dachem dwuspadowym na dwa samochody

Powierzchnia i wymiary

Powierzchnia netto
52.36 m²
Powierzchnia netto: project.features-table.net-area-info
Powierzchnia użytkowa
52.36 m²
Powierzchnia użytkowa: Powierzchnia wszystkich pomieszczeń z wyłączeniem pomieszczenia technicznego, garażu, pomieszczenia gospodarczego, strychu. Przy obmiarach nie uwzględnia się tynków i okładzin ściennych.
Powierzchnia netto: Jest to powierzchnia wszystkich pomieszczeń budynku mierzona w poziomie podłogi z uwzględnieniem tynków i okładzin ścian. Nie pomniejsza się powierzchni pomieszczeń o zmiennej wysokości – np. na poddaszu. Prościej mówiąc – to tak jak by rozłożyć we wszystkich pomieszczeniach wykładzinę na podłodze.
Do powierzchni użytkowej nie wliczamy: garaży, pomieszczeń technicznych i gospodarczych, kotłowni, nieużytkowych strychów, poddaszy do późniejszej adaptacji na cele mieszkalne, ogrodów zimowych i składzików ogrodowych znajdujących się poza budynkiem.
Powierzchnia zabudowy
60,2  m²
Powierzchnia zabudowy: Jest to powierzchnia obrysu ścian zewnętrznych budynku. Do powierzchni zabudowy nie wlicza się: podziemnych części budynku, pochylni samochodowych, schodów zewnętrznych, ganków, daszków nad wejściami, galerii oraz wszelkich nadwieszeń kondygnacji. Ale uwzględnia się np. ogrody zimowe lub inne elementy przybudowane.
Kubatura
213,24 m³
Kubatura: Objętość pomieszczeń, czyli powierzchnia pomieszczeń pomnożona przez wysokość danej kondygnacji. Do obliczenia kubatury przyjęliśmy wysokość liczoną od podłogi – od spodu stropu lub do spodu stropodachu.
Szerokość
8,01 m
Długość
7,51 m
Wysokość
5,56 m
Kąt nachylenia dachu
30°
Kąt nachylenia dachu - kąt nachylenia dachu w stosunku do podłoża.
  • bezpośredni kontakt z architektem konsultacje z projektantem
  • najszybsza bezpłatna wysyłka oszczędzasz 20 zł
  • zgoda autorska na zmiany w projekcie
  • wygodna teczka na dokumenty
dostępność: 15 dni
650 
Projekt garażu dwustanowiskowego. Istnieje możliwość wykorzystania poddasza jako użytkowe. Budynek przekryty dachem dwuspadowym. Wykończenie drewniane elewacji można zastąpić tynkiem o innym odcieniu. Dzieki asymetrycznemu ustawieniu bram wjazdowych istnieje możliwość zagospodarowania ściany bocznej (ustwienie rowerów, warsztat, regał..etc)
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem