Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Dla deweloperów
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

 • rysunki szczegółowe do projektu
 • kontakt z innymi użytkownikami
 • informację o budowach w okolicy
 • specjalne promocje
 • obserwację innych budujących
 • dodawanie do ulubionych

Domy za mniej niż 100 tys zł

Dzięki współpracy Z500 i ARKAN GREEN powstał dom pokazowy, którego koszty realizacji w standardzie "pod klucz" wyniosły 99 999 zł. Projekt domu wkrótce pojawi się w standardowej ofercie Z500.

Założeniem projektu DOMY ZA MNIEJ NIŻ 100 TYS ZŁ jest alternatywa dla budownictwa wielorodzinnego. Poszukiwaliśmy projektów tanich w budowie i utrzymaniu, domów o optymalnym metrażu, ale i nowoczesnych. W obecnych czasach jednym z największych problemów wielu z nas są niestety pieniądze, a raczej ich brak lub niewystarczająca ilość. Szukaliśmy więc wszelkich sposobów, by zredukować koszty. Szczęśliwie, w tym samym czasie, powstaje coraz więcej oryginalnych technologii i pomysłów, które stają się dostępne dla większego grona osób. Dzisiejsze małe i kompaktowe domy z łatwością dorównują tym wielkim. Są wyposażone w najnowsze technologie, w których wykorzystuje się praktyczne i innowacyjne rozwiązania.

Coś co z góry wydawało się niemożliwe zostało zrealizowane w praktyce przez Spółdzielnię ARKAN GREEN przy współpracy z autorską pracownią architektoniczną Z500. W ramach projektu DOMY ZA MNIEJ NIŻ 100 TYS ZŁ w Tomaszowie Mazowieckim powstał pierwszy z 3 modeli budynków mieszczący się w możliwościach każdego przeciętnego Polaka. Co więcej udało się ten dom oddać w cenie 99 999 zł w standardzie "pod klucz".

"Dzięki wysokiej klasy architektom i inżynierom od projektowania i konstrukcji z zespołu Z500 udało się zaprojektować optymalne rozwiązania i złapać równowagę pomiędzy kosztami materiałowymi, nakładem roboczogodzin, a izolacyjnością i trwałością. Stało się to możliwe dzięki zastosowaniu rewelacyjnej technologii Paneli Strukturalno Izolacyjnych z ang. SIP - Structural Insulated Panel. Ważnym aspektem jest także ekologia. Konstrukcja domu musi być trwała, ekonomiczna, a dodatkowo dobrze jeśli jest ekologiczna. Takie możliwości daje zastosowanie tej właśnie technologii. Zmniejszenie kosztów budowy następuje na ogół przez dobór materiałów alternatywnych i niedrogich. Ponadto, ważna jest łatwość transportu, dostępność i nieskomplikowany proces montażu. Niedrogie materiały i sposoby wykończeń wcześniej wynikały z braku środków, ale obecnie są poszukiwaniem alternatywnych rozwiązań tworzących nowoczesne, energooszczędne i trwałe domy." - mówi Arkadiusz Dąbrowski, Prezes Spółdzielni ARKAN GREEN - właściciela marki DOMY ZA MNIEJ NIŻ 100 TYS ZŁ.

Wnętrze domu pokazowego z klimatycznym kominkiem w centrum salonu.

Nowoczesne technologie oraz kreatywni architekci potrafią stworzyć projekty domów tanich w budowie, które zachwycają nie tylko swoją funkcjonalnością, lecz również wyglądem. Dzisiaj, tani dom może być synonimem komfortu i stylu, dzięki ewolucji w rozwoju wysokiej jakości materiałów, jest budowany w ciągu kilku tygodni.

Ten pierwszy model domu jest już dostępny w sprzedaży jako kompletne rozwiązanie wraz z fundamentami, materiałem i robocizną. Oddany ”pod klucz” posiada wszystko to, co w tym standardzie powinno się mieścić - drzwi wewnętrzne, parapety, panele na podłogach, wyposażenie łazienki wraz z białym montażem itd. Dom standardowo wyposażony został w panele grzewcze na podczerwień, system wentylacji mechanicznej z rekuperacją.

Wnętrze parteru to salon z otwarta kuchnią oraz łazienka. Efektowne połączenie drewna i jasnych ścian suchej zabudowy powiększyły przestrzeń salonu. Wnętrze jest jasne i przytulne oraz bardzo dobrze oświetlone, dzięki dużym przeszklonym drzwiom tarasowym. Urządzona minimalistycznie łazienka wykorzystuje każdą wolną przestrzeń, pomieści wszystko to co powinno się w niej znajdować. Dodatkowo jest miejsce na pralkę oraz meble łazienkowe. Także otwarta kuchnia jest funkcjonalna i ma powierzchnię wystarczającą dla każdej pani domu. Całość na dole ma 33 m2 powierzchni użytkowej. Dodatkowo dla chcących podnieść sobie poziom luksusu oferowany jest kominek z dystrybucją gorącego powietrza.

Poddasze zostało bardzo dobrze zagospodarowane, gdzie udało się wydzielić dwie sypialnie: jedną mniejsza o powierzchni podłóg 11 m2 oraz dużą bez skosów z jednej strony, dzięki zastosowaniu lukarny, o powierzchni podłóg 22 m2. Dodatkowo powstało miejsce na urządzenia wentylacyjne i mały schowek.

Jeżeli interesuje Was nieduży dom na małą działkę za rozsądne pieniądze to jest o obecnie jedna z najlepszych alternatyw na rynku dla mieszkania w bloku wielorodzinnym czy tak zwanym życiem “kątem u rodziców czy teściów”.

DOŁĄCZ DO FAN PAGE "DOMY ZA MNIEJ NIŻ 100 TYS ZŁ" NA FACEBOOKU

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
|
lub
|
podpisz się
^

Aleksandra
Poproszę o projekt, wycenę pod klucz i ewentualnie wykonawcę na adres mail : aleksandramarzec@opoczta.pl
    
Mateo
Proszę o wiadomość z kosztorysem tej budowy i kto mógłby za te pieniądze postawić go. matisandomierski12@wp.pl
 
Zvacek Pavel
Prosze o wycene pod klucz, rozpiske co zawiera cena oraz projekt takiego lub podobnego domu.
Czy obsluguja Panstwo i w czechach.
Jakie sa terminy?

Aurelia
Oczywiście zapomnieli dodać, że stan deweloperski to niemal dodatkowe tyle. Nikt chyba nie zamieszka w domu surowym, prawda?
  
Karol
Prosze o wycene pod klucz, rozpiske co zawiera cena oraz projekt takiego lub podobnego domu.
Czy obsluguja Panstwo cala Polske?
Jakie sa terminy?
  
załaduj więcej
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem