GOTOWE PROJEKTY DOMÓW Z AŻ 20% RABATEM! WYBRANE DODATKI 50% TANIEJ! SKORZYSTAJ Z PROMOCJI NA BLACK WEEK W Z500!
GOTOWE PROJEKTY DOMÓW Z AŻ 20% RABATEM! WYBRANE DODATKI 50% TANIEJ!
Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Dla deweloperów
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

  • rysunki szczegółowe do projektu
  • kontakt z innymi użytkownikami
  • informację o budowach w okolicy
  • specjalne promocje
  • obserwację innych budujących
  • dodawanie do ulubionych

Dachówka ceramiczna SIMPLA – modna, elegancka i trwała

Elegancki krój, doskonałe proporcje, idealna powierzchnia i doskonałe właściwości techniczne – to nowa odsłona dachówki SIMPLA marki CREATON.

Dachówka ceramiczna SIMPLA wyróżnia się wyjątkowym wzornictwem. Minimalistyczna forma o wymiarach 30x50 cm w modnym, czarnym kolorze i matowym, angobowanym wykończeniu jest propozycją na dachy obiektów o nowoczesnej stylistyce architektonicznej.

Liczne, opatentowane rozwiązania konstrukcyjne zastosowane w tym modelu zwiększają funkcjonalność i trwałość dachu, np. przed wahaniami temperatury, gradobiciem, ulewnymi deszczami i silnymi wichurami. Liczne ułatwienia w zakresie montażu zwiększają precyzję prac dekarskich i znacznie skracają czas wykonania całego dachu.

Ponad 130-letnie doświadczenie ekspertów CREATON w tworzeniu najlepszych dachówek ceramicznych oraz 50-letnia gwarancja na produkt stanowią potwierdzenie, że SIMPLA to dachówka niezawodna, trwała, stanowiąca zapewnienie najwyższej jakości dla użytkownika.

Producent: CREATON Polska sp. z o.o., www.creaton.pl


Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
|
lub
|
podpisz się
^

Natalia
Śliczności ta dachówka. Widziałam ją już na dachu. Z tym że w wersji z połyskiem, a tu pokazujecie matową wersję. Obie fajne ale chyba ta matowa wygląda ciekawiej.
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem