Z uwagi na chwilową awarię infolinii prosimy o kontakt e-mail lub pod numer telefonu 532 566 745

Budowlany hit sezonu 2021 - System Termonium

Rekomendacje ekspertów i uznanie inwestorów

System TERMONIUM już budowlanym hitem sezonu 2021

Kompletny System Ociepleń TERMONIUM Termo Organiki, którego najważniejszym elementem jest grafitowy styropian o najkorzystniejszym współczynniku przewodzenia ciepła – lambda (λ) 0,031 W/mK, ustanawia kolejne rekordy popularności. Eksperci są zgodni, że na wzrost jego sprzedaży zdecydowanie wpływa jakość oparta na najlepszych parametrach jego elementów, które są do siebie optymalnie dopasowane. Styropian klej, siatka zbrojąca, grunt i tynk integrują się w Kompletnym Systemie TERMONIUM, tworząc trwałą oraz bezpieczną ochronę cieplną budynku, zapewniającą oszczędność pieniędzy na ogrzewanie i prestiżową, ponadczasową estetykę.

System TERMONIUM to najlepszy wariant termoizolacji, cieszący się dużym zainteresowaniem inwestorów ocieplających dom w obecnym sezonie budowlanym.

Niespotykana oszczędność i komfort

Zastosowanie Systemu Ociepleń TERMONIUM na bazie grafitowego styropianu jest najbardziej efektywnym i rekomendowanym przez ekspertów rozwiązaniem termoizolacyjnym. System Termo Organiki ogranicza koszty ogrzewania, nawet o kilkadziesiąt procent, zapewniając inwestorowi oszczędność kilku tysięcy złotych rocznie w przypadku ocieplenia domu jednorodzinnego. Trwała i solidna termoizolacja gwarantuje komfort cieplny i optymalny mikroklimat domu, który bardzo pozytywnie wpływa na samopoczucie i zdrowie mieszkańców, nie tylko w sezonie grzewczym, ale również w upalne dni, izolując budynek przed nadmiernym nagrzewaniem.

- Polacy coraz częściej stawiają na sprawdzoną jakość materiałów, szczególnie gdy budują lub ocieplają dom dla siebie. Wybierają wypróbowane rozwiązania, unikają ryzyka zakupu towarów o wątpliwych parametrach. Między innymi dlatego tak chętnie decydują się na System TERMONIUM, ponieważ kupując kompletny zestaw materiałów dostają gwarancję kompatybilności oraz trwałości tego rozwiązania. Otrzymują najlepszej jakości elementy do ocieplenia w komplecie, które współpracując ze sobą zapewniają bezpieczną, solidną i oszczędną ochronę domu - mówi Krzysztof Krzemień, dyrektor ds. technicznych Termo Organiki.

Wszystkie składniki systemu TERMONIUM są produkowane w oparciu o nowoczesne technologie i surowce najwyższej jakości. W skład systemu Termonium wchodzą najwyżej jakości kompatybilne elementy: styropian Termonium, Plus Fasada, klej Termonium, grunt szczepmy Termonium, tynk silikonowy Termonium, siatka Termo Organika.

System od lidera rynku

System TERMONIUM dostarcza na rynek Termo Organika, największy producent wyrobów do izolacji ze styropianu w Polsce oraz jedna z największych firm w tej branży przemysłu w Unii Europejskiej. Termo Organika jest niekwestionowanym liderem wśród producentów styropianu, który na polski rynek dostarcza najwyższej jakości płyty styropianowe do ocieplania budynków od ponad 20 lat. Kompletny System Ociepleń jest obecnie jednym z najbardziej pożądanych rozwiązań w budownictwie jednorodzinnym. System Termo Organiki posiada zarówno Krajową Ocenę Techniczną, jak i Europejską Ocenę Techniczną oraz pierwszą w Polsce Rekomendację Techniczną i Jakości Instytutu Techniki Budowlanej (ITB).

DLACZEGO KOMPLETNY SYSTEM OCIEPLEŃ TERMONIUM JEST HITEM SEZONU?

Najlepsze parametry – wszystkie składniki Systemu Ociepleń TERMONIUM produkowane są w oparciu o zaawansowane, nowoczesne technologie i surowce najwyższej jakości. Dzięki temu każdy z nich ma doskonałe parametry.

Najlepsza izolacja – najwyższej jakości płyty styropianowe Termo Organiki o korzystnych wartościach współczynnika przewodzenia ciepła lambda (λ) skutecznie chronią dom przed stratami energii. Ich jakość została pozytywnie potwierdzona kontrolami Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego.

Bezcenna synergia - wyjątkowa jakość systemu Termonium oparta o najwyższe parametry jego elementów, które nie tylko są do siebie dopasowane, ale wzajemnie się uzupełniają.

Niekwestionowana oszczędność – zarówno w trakcie prac, ponieważ wszystko będzie zrobione szybko i sprawnie, jak i podczas eksploatacji, ponieważ nie będą potrzebne czasochłonne i kosztowne naprawy. I co najważniejsze – oszczędność na rachunkach za ogrzewanie, ponieważ wydatki będą niższe, nawet o kilka tysięcy złotych rocznie.

Dokumentacja – system Ociepleń TERMONIUM posiada Europejskie i Krajowe Oceny Techniczne oraz pierwszą w Polsce Rekomendację Techniczną i Jakości.

Wsparcie techniczne – na stronie www.termoorganika.pl znajdują się wszystkie materiały ułatwiające pracę inwestorom: karty techniczne, rysunki, instrukcje i poradniki.

Paleta możliwości – wiele wariantów ociepleń daje szerokie możliwości wyboru: ocieplenie nowego budynku, docieplenie budynku, który ocieplano kilkadziesiąt lat temu. Szeroki wachlarz możliwości dotyczy również wyboru struktury, jak i barwy tynku.

Na każde warunki – zastosowanie systemu TERMONIUM daje gwarancję, że wszystkie elementy będą ze sobą współgrały, a ocieplenie przez długie lata pozostanie estetyczne, trwałe i odporne na zmienne warunki atmosferyczne.

Dostępność – System Ociepleń TERMONIUM jest dostępny na terenie całej Polski. Punkty dystrybucji można łatwo znaleźć na stronie internetowej Termo Organiki w zakładce „Gdzie kupić”.

Spokój i pewność inwestora – wszystkie niezbędne elementy do optymalnego ocieplenia budynku kupujesz za jednym razem. Inwestor ma zapewnioną oszczędność pieniędzy i komfort cieplny domu.

Więcej informacji: www.termoorganika.pl i www.termonium.pl

Oceń artykuł
(
Ocen: 0
Średnia: 0
)
Podziel się swoją opinią na temat artykułu: "Budowlany hit sezonu 2021 - System Termonium"
Administratorem danych jest Z500, NIP 5252496983.
^
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem