Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Dla deweloperów
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

  • rysunki szczegółowe do projektu
  • kontakt z innymi użytkownikami
  • informację o budowach w okolicy
  • specjalne promocje
  • obserwację innych budujących
  • dodawanie do ulubionych

Z500 5.0. – 5 kroków bliżej do wymarzonego domu

Nowa, rewolucyjna karta projektu

1 stycznia 2019 to przełomowa data w kalendarzu naszej działalności. Z odwagą idziemy naprzód, wychodząc przed szereg – nie o jeden krok, a o całe 5. Od wielu lat tworzymy innowacyjne rozwiązania na miarę lidera wśród pracowni architektonicznych w Polsce. Tym razem przygotowaliśmy dla Ciebie jedyną na rynku, rewolucyjną kartę projektu.

Znajdziesz w niej pełnoekranowe wizualizacje w jakości HD, wirtualne spacery, animacje oraz inne interaktywne elementy, które pozwolą Ci zajrzeć w dowolny kąt Twojego przyszłego domu. Możesz sprawdzić każdy szczegół, by przed podjęciem ostatecznej decyzji mieć pewność, że to najlepszy wybór z możliwych. To wszystko w czytelnej i atrakcyjnej formie, dzięki której już dzisiaj zobaczysz, jak możesz spełnić swoje marzenie o własnym domu.

ZOBACZ PROJEKTY DOMÓW Z500 W NOWEJ ODSŁONIE!

Oceń artykuł
(
Ocen: 0
Średnia: 0
)

Co Ty na to?

Administratorem danych jest Z500, NIP 5252496983
^
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj.