Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Dla deweloperów
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

  • rysunki szczegółowe do projektu
  • kontakt z innymi użytkownikami
  • informację o budowach w okolicy
  • specjalne promocje
  • obserwację innych budujących
  • dodawanie do ulubionych

Magazyn Wnętrze i Ogród gratis do projektów

Magazyn Wnętrze i Ogród gratis do projektów

Skorzystaj z promocji! Do każdego projektu domu zamówionego w Z500 dostaniesz bezpłatnie magazyn Wnętrze i Ogród.

„WNĘTRZE I OGRÓD” to magazyn wnętrzarski inspirujący do zmian już od 10 lat. W każdym numerze dostarczamy wiele pomysłów na aranżacje tym, którzy szukają inspiracji i są gotowi na twórcze eksperymenty. Bogato udokumentowane projekty wnętrz architektów współpracujących z redakcją magazynu, z dołączonym indeksem wyposażenia, stanowią idealne źródło informacji przydatnych przy urządzaniu lub modernizacji każdego pomieszczenia. „WNĘTRZE I OGRÓD” nr 39 to wydanie jubileuszowe, które zapoczątkowało serię niespodzianek dla naszych czytelników. Konkursy z nagrodami, kupony rabatowe to tylko niektóre z atrakcji, które zaplanowaliśmy na cały 2014 rok.

Promocja obowiązuje od 11-12-2014 do wyczerpania zapasów.

Oceń artykuł
(
Ocen: 0
Średnia: 0
)

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
^
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj.