GOTOWE PROJEKTY DOMÓW Z AŻ 15% RABATEM! ☀️ WYBRANE DODATKI 50% TANIEJ Z OKAZJI MAJÓWKI ☀️ OSZCZĘDŹ NAWET 10.000 ZŁ I WIĘCEJ!
GOTOWE PROJEKTY DOMÓW Z AŻ 15% RABATEM! ☀️ WYBRANE DODATKI 50% TANIEJ Z OKAZJI MAJÓWKI!
Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Dla deweloperów
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

 • rysunki szczegółowe do projektu
 • kontakt z innymi użytkownikami
 • informację o budowach w okolicy
 • specjalne promocje
 • obserwację innych budujących
 • dodawanie do ulubionych

Kredyt na budowę Rodzina na Swoim czyli jak zbudować dom z dopłatą

Kredyt na budowę Rodzina na Swoim czyli jak zbudować dom z dopłatą

 

Kiedy konieczny jest kredyt na budowę domu – to warto wiedzieć!

 

Najczęstszym powodem odkładania decyzji o rozpoczęciu budowy domu są ograniczenia finansowe przyszłych inwestorów. Budowa domu bywa największą inwestycją w życiu - inwestycją, którą należy dokładnie przemyśleć i przekalkulować. Planując budowę domu przy wykorzystaniu zewnętrznego wspomagania finansowego w postaci kredytu, każdy przyszły inwestor staje przed koniecznością wyboru jednej spośród dostępnych na rynku ofert.

 

Zadanie to nie jest łatwe i wymaga rozpatrzenia szeregu czynników, które w ostateczności określają na co faktycznie nas stać. Każdemu kredytobiorcy zależy przede wszystkim na znalezieniu jak najtańszej oferty. Nie wystarczy jednak porównać wysokość oprocentowania w poszczególnych bankach. Aktualnie większość banków oferuje oprocentowanie na zbliżonym poziomie. Trzeba się więc dokładnie przyjrzeć pozostałym warunkom: prowizjom i dodatkowym opłatom, zasadom wyliczania zdolności kredytowej oraz zasadom wypłat każdej z transz kredytu.

Zanim pożyczymy pieniądze na budowę, musimy zastanowić się, co w naszej konkretnej sytuacji będzie najkorzystniejsze i zagwarantuje nam komfort prowadzenia kolejnych etapów inwestycji. Wybierając ofertę kredytową warto także pamiętać, że kredyt nie skończy się wraz z zakończeniem budowy domu – będziemy go spłacać jeszcze długo po przeprowadzce i im lepsze warunki wynegocjujemy z bankiem tym kredyt będzie mniejszym obciążeniem dla domowego budżetu.

 

Kredyt z dopłatą Skarbu Państwa.

 

Od kilku lat rekordy popularności wśród polskich inwestorów bije kredyt z dopłatą udzielany w ramach programu Rodzina na swoim. Program powstał w celu wsparcia rodzin w pozyskaniu własnego domu lub mieszkania. Preferencyjność kredytu z dopłatami polega na tym, iż 50% należnych bankowi odsetek, w okresie pierwszych ośmiu lat spłaty pokrywana jest przez Skarb Państwa (dopłaty do oprocentowania realizowane są przez Bank Gospodarstwa Krajowego). Kredyt jest udzielany na podstawie Ustawy z dnia 08 września 2006 r. o finansowym wsparciu rodzin w nabywaniu własnego mieszkania.

przyjazny kredyt z z500

 

Przy współpracy z doradcami finansowymi Money Expert przygotowaliśmy specjalne dedykowane kredyty dla klientów Z500 :

 

 • oferta 27 banków w 1 miejscu,
 • kredyty do 120% wartości nieruchomości,
 • ubezpieczenie domu przez pierwszy rok za 0zł!
 • obniżona marża i prowizja,
 • bezpłatne doradztwo i pomoc na każdym etapie realizacji kredytu.

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
|
lub
|
podpisz się
^
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem