WSZYSTKIE PROJEKTY DOMÓW TANIEJ O 15%! DODATKI ZA 3000 ZŁ GRATIS! POSPIESZ SIĘ I OSZCZĘDŹ NAWET 5000 ZŁ I WIĘCEJ! JESZCZE TYLKO DZISIAJ!
WSZYSTKIE PROJEKTY DOMÓW TANIEJ O 15%! DODATKI ZA 3000 ZŁ GRATIS! JESZCZE TYLKO DZISIAJ!

Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Przyjazny kredyt
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

  • rysunki szczegółowe do projektu
  • kontakt z innymi użytkownikami
  • informację o budowach w okolicy
  • specjalne promocje
  • obserwację innych budujących
  • dodawanie do ulubionych
Nowa "Nowa Baza"

Nowa "Nowa Baza"

etap: wnętrza
Zdjęcie profiloweHans K.zachodniopomorskie
2190Wyświetleń
27Lubi to
2Komentarzy
0Obserwuje
budżet500 000 złwydatki361 115 zł

Popularność Twojej budowy

0 problemów /0 rozwiązanych0 porad


moja przestroga
11 kwietnia 2019, 09:11

nawet sprawdzony wykonawca chce walić inwestora po rogach

Zaczeliśmy budowę w listopadzie. Stan "0" w połowie grudnia 2018 był skończony. Wtedy ustalałem z wykonawcą dalszy zakres robót i cenę. Pierwszej wersji nie zaakceptował, druga przesłana wersja była bez uwag i zakończyła się pytaniem - kiedy robimy... Doszliśmy właśnie do wieńca I piętra i budowy ścianek działkowych i nagle zostałem określony oszustem... Qrwa mać - zagotowałem się. Facet brał kasę i nie kwestionował przesłanego kosztorysu inwestorskiego a tu pyk - wiosna przyszła, pojawiło się zapewne kilka innych robót na horyzoncie i zaczyna się kozakowanie... ON SIĘ NA TAKĄ KWOTĘ NIE ZGODZIŁ! Nie ma wyboru-żegnamy się, ale nie z powodu pieniędzy bo to jakieś nędzne 8000, ale dla zasady - nie dam się określać złodziejem/oszustem. Gdyby powiedział jak człowiek... wie Pan, chłopakom musiałem dołożyć, trochę mi się budżet nie spina itd. byłoby inaczej. Ale na takiej zasadzie, że gośc na mnie ryczy na ulicy na pół wsi - nigdy w życiu!!!

Morał - nawet jeśli już z kimś robiliście inwestycje ograniczone zaufanie jest podstawą.


Aby zamknąć samouczek, kliknij tutaj lub naciśnij Esc
Aby wyłączyć, przejdź do ustawień

Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem