nowość z500

Projekt z Budową to kompleksowa
usługa budowy domu.

  • Budowę przeprowadzi sprawdzony Wykonawca
  • Dom będzie spełniał cieplne normy unijne
  • Zyskasz kontrolę nad wydatkami i terminami
  • Otrzymujesz gwarancję jakości

dowiedz się więcej

malejąco

znalezione projekty:  64
znalezione warianty:  36

Domy Nowoczesne

Domy nowoczesne to trend, który powoli zdobywa uznanie polskich inwestorów. Najczęściej przejawia się w domach z płaskim dachem. Funkcja domu zachowuje najlepsze cechy tradycyjnych rozwiązań, ale w nowoczesnym, raczej minimalistycznym stylu. Tę grupę projektów łatwo poznać po prostych bryłach, tarasach, dużych przeszkleniach i narożnych oknach, które dodają konstrukcji lekkości i podkreślają jej nowoczesność, dając niezwykle jasne, słoneczne wnętrza. Wśród projektów domów nowoczesnych spotkamy zarówno domu parterowe, jak i piętrowe. Na uwagę zasługuje ciekawe połączenie materiałów używanych do wykończenia domów- często to zestawienie egzotycznego drewna, szkła, kamienia. Styl jest łatwo rozpoznawalny, m. in. dzięki widocznym elementom nowoczesnych instalacji (np. panele solarne), ponieważ domy nowoczesne to tez domy ekologiczne i ekonomiczne.

Jeśli cenisz prostotę konstrukcji, chcesz mieć dom przestronny, ekonomiczny, w wysmakowany sposób łączący funkcjonalność i atrakcyjność, z piękną elewacją projekt domu nowoczesnego jest dla ciebie. To oferta domów dla tych, którzy cenią wyjątkowy styl, nowoczesne formy, jednak potrzebują funkcjonalnych rozwiązań. W domu nowoczesnym dobrze poczują się zwłaszcza osoby lubiące przełamywanie form, poszukujące projektu o niepowtarzalnym charakterze i estetyce.

W ofercie Z500 znajdziesz ponad 100 projektów domów nowoczesnych o różnej powierzchni użytkowej, od niedużych, około stumetrowych, do prawdziwych rezydencji (ok. 250 m 2). Możesz wybierać spośród ofert jedno- i dwupoziomowych, o różnych typach dachów. Tak bogata oferta z pewnością pozwoli na odnalezienie wymarzonego projektu.

powierzchnia
koszty
kondygnacje
pokoje
wymiary działki
technologia
garaż
dach
wejście
nachylenie dachu
ścianka kolankowa
kalenica
wysokość budynku
użytkowanie
elewacja i bryły
wymiary elewacji
instalacje grzewcze

powierzchnia

30m2

250m2

150m2

± 10%

koszt budowy

od   do tys. zł

kondygnacje

PODDASZE
PIĘTROWY
PARTEROWY
PIWNICA

pokoje

2
3
4
5
6+
+1

pokaż więcej parametrów

wymiary działki

x m

technologia budowy

garaż

1
2
3+

pokaż parametry zaawansowane

rodzaj dachu

wejście

kąt nachylenia dachu

od   do stopni

minimalna wysokość ścianki kolankowej

m

kalenica do drogi

maksymalna wysokość budynku

m

użytkowanie

elewacja i bryły

wymiary elewacji

x m

instalacje grzewcze