Znaleziono 108 projektów i 103 warianty

resetuj wyszukiwarkę

malejąco

Domy parterowe

Projekty domów parterowych charakteryzuje zlokalizowanie wszystkich pomieszczeń na jednym poziomie. Budynki jednopoziomowe zwykle posiadają mniej elementów konstrukcyjnych, co sprawia, że przestrzeń, którą mamy do zagospodarowania jest o wiele bardziej elastyczna i podatna na liczne zmiany. Układ pomieszczeń jest przez to funkcjonalny i stwarza ogromny potencjał.

Domy parterowe posiadają wiele zalet. Atutem ich zwartej bryły jest energooszczędność. Łatwo dom parterowy powiększyć, dobudowując dodatkowe skrzydło, jeśli zajdzie taka potrzeba. Duża część wnętrz zwykle jest otwarta, dając poczucie przestrzeni i światła, co dodatkowo możemy podkreślić projektując duże okna.

Projekty domów parterowych to doskonała propozycja dla wielu inwestorów. Z całą pewnością jest to grupa projektów dla pary, niedużej rodziny, rodziny z małymi dziećmi, czy po prostu posiadaczy dużych działek, na których taki dom można pięknie wyeksponować, nie tracąc przy tym tak lubianej przez większość powierzchni zielonej. Warto podkreślić, że dom parterowy sprzyja integracji jego mieszkańców i jest wygodny dla osób starszych i niepełnosprawnych. Rozwiązania bez schodów i wysokich progów są również korzystne dla rodzin z małymi dziećmi, którym łatwiej zapewnić bezpieczeństwo.

W ofercie pracowni Z500 znajdziesz ponad 120 różnych projektów domów parterowych w różnych stylach - od nowoczesnych po tradycyjne, z dachem płaskich lub spadzistym, w technologii drewnianej i murowanej. Powierzchnia użytkowa proponowanych przez nas projektów domów parterowych również daje ogromne możliwości wyboru. Znajdziesz tu projekty od 30 do 250 m2.

Parametry

Powierzchnia użytkowa

od   do

Wymiary działki

x m

Kondygnacje

Garaż

Liczba pokoi

Wejście

Maksymalna powierzchnia zabudowy

Styl

Użytkowanie

Elewacja i bryły

Wymiary elewacji

x m

Rodzaj dachu

Kąt nachylenia dachu

od   do stopni

Minimalna wysokość ścianki kolankowej

m

Kalenica do drogi

Maksymalna wysokość budynku

m

Kosztorys budowy

od   do tys. zł

Technologia budowy

Instalacje grzewcze

jakie projekty

kim jesteś

styl

kolekcje