nowość z500

Projekt z Budową to kompleksowa
usługa budowy domu.

  • Budowę przeprowadzi sprawdzony Wykonawca
  • Dom będzie spełniał cieplne normy unijne
  • Zyskasz kontrolę nad wydatkami i terminami
  • Otrzymujesz gwarancję jakości

dowiedz się więcej

malejąco

znalezione projekty:  118
znalezione warianty:  111

Domy parterowe

Projekty domów parterowych charakteryzuje zlokalizowanie wszystkich pomieszczeń na jednym poziomie. Budynki jednopoziomowe zwykle posiadają mniej elementów konstrukcyjnych, co sprawia, że przestrzeń, którą mamy do zagospodarowania jest o wiele bardziej elastyczna i podatna na liczne zmiany. Układ pomieszczeń jest przez to funkcjonalny i stwarza ogromny potencjał.

Domy parterowe posiadają wiele zalet. Atutem ich zwartej bryły jest energooszczędność. Łatwo dom parterowy powiększyć, dobudowując dodatkowe skrzydło, jeśli zajdzie taka potrzeba. Duża część wnętrz zwykle jest otwarta, dając poczucie przestrzeni i światła, co dodatkowo możemy podkreślić projektując duże okna.

Projekty domów parterowych to doskonała propozycja dla wielu inwestorów. Z całą pewnością jest to grupa projektów dla pary, niedużej rodziny, rodziny z małymi dziećmi, czy po prostu posiadaczy dużych działek, na których taki dom można pięknie wyeksponować, nie tracąc przy tym tak lubianej przez większość powierzchni zielonej. Warto podkreślić, że dom parterowy sprzyja integracji jego mieszkańców i jest wygodny dla osób starszych i niepełnosprawnych. Rozwiązania bez schodów i wysokich progów są również korzystne dla rodzin z małymi dziećmi, którym łatwiej zapewnić bezpieczeństwo.

W ofercie pracowni Z500 znajdziesz ponad 120 różnych projektów domów parterowych w różnych stylach - od nowoczesnych po tradycyjne, z dachem płaskich lub spadzistym, w technologii drewnianej i murowanej. Powierzchnia użytkowa proponowanych przez nas projektów domów parterowych również daje ogromne możliwości wyboru. Znajdziesz tu projekty od 30 do 250 m2.

powierzchnia
koszty
kondygnacje
pokoje
wymiary działki
technologia
garaż
dach
wejście
nachylenie dachu
ścianka kolankowa
kalenica
wysokość budynku
użytkowanie
elewacja i bryły
wymiary elewacji
instalacje grzewcze

powierzchnia

30m2

250m2

150m2

± 10%

koszt budowy

od   do tys. zł

kondygnacje

PODDASZE
PIĘTROWY
PARTEROWY
PIWNICA

pokoje

2
3
4
5
6+
+1

pokaż więcej parametrów

wymiary działki

x m

technologia budowy

garaż

1
2
3+

pokaż parametry zaawansowane

rodzaj dachu

wejście

kąt nachylenia dachu

od   do stopni

minimalna wysokość ścianki kolankowej

m

kalenica do drogi

maksymalna wysokość budynku

m

użytkowanie

elewacja i bryły

wymiary elewacji

x m

instalacje grzewcze