nowość z500

Projekt z Budową to kompleksowa
usługa budowy domu.

  • Budowę przeprowadzi sprawdzony Wykonawca
  • Dom będzie spełniał cieplne normy unijne
  • Zyskasz kontrolę nad wydatkami i terminami
  • Otrzymujesz gwarancję jakości

dowiedz się więcej

malejąco

znalezione projekty:  21
znalezione warianty:  60

Domy Drewniane

Projekty domów drewnianych, zyskujące coraz więcej zwolenników w Polsce, to głównie oferta domów szkieletowych... Elementy takiego domu powstają w fabryce, a następnie są montowane w całość na placu budowy. Tę grupę projektów charakteryzuje lekka konstrukcja, użycie naturalnych materiałów (drewna) i doskonała zdolność samoregulacji wilgotności powietrza. Ponadto buduje się je o wiele szybciej niż domy tradycyjne.

Domy drewniane to domy zdrowe, ekologiczne i ekonomiczne, jak podkreślają eksperci. Zapewniają doskonałą izolację termiczną (chłód latem, ciepło zimą), najbardziej optymalną wilgotność powietrza, wykazują znacznie mniejszą emisję CO2 do atmosfery, a ponadto stwarzają najbardziej przyjazne warunki życia dla alergików. Są energooszczędne, a więc tanie w eksploatacji. Ta grupa projektów daje ogromne możliwości zarówno w aranżacji wnętrza, jak i wyglądzie elewacji (możemy pozostać przy drewnianej, możemy na zewnątrz zastosować tradycyjne wykończenie). Dom z drewna to też po prostu ładny dom; doskonale wtopi się w każde otoczenie.

Projekt domu drewnianego to propozycja dla szerokiego grona inwestorów. Jeśli szukasz domu oryginalnego, funkcjonalnego, czy też po prostu ekonomicznego- zainteresuj się projektami domów z drewna. Ta oferta spełni oczekiwania niemal każdej rodziny. Szkieletowa technologia ma niewiele ograniczeń - możesz wybudować dom parterowy, piętrowy, z poddaszem. Ponadto zyskasz niepowtarzalny klimat.

W ofercie Z500 znajdziesz ponad 70 projektów domów drewnianych o bardzo zróżnicowanej powierzchni - od małych, około 40 metrowych, doskonale nadających się na domki letniskowe, po ok. 150 metrowe domy jednorodzinne.

powierzchnia
koszty
kondygnacje
pokoje
wymiary działki
technologia
garaż
dach
wejście
nachylenie dachu
ścianka kolankowa
kalenica
wysokość budynku
użytkowanie
elewacja i bryły
wymiary elewacji
instalacje grzewcze

powierzchnia

30m2

250m2

150m2

± 10%

koszt budowy

od   do tys. zł

kondygnacje

PODDASZE
PIĘTROWY
PARTEROWY
PIWNICA

pokoje

2
3
4
5
6+
+1

pokaż więcej parametrów

wymiary działki

x m

technologia budowy

garaż

1
2
3+

pokaż parametry zaawansowane

rodzaj dachu

wejście

kąt nachylenia dachu

od   do stopni

minimalna wysokość ścianki kolankowej

m

kalenica do drogi

maksymalna wysokość budynku

m

użytkowanie

elewacja i bryły

wymiary elewacji

x m

instalacje grzewcze