GORĄCA PROMOCJA W Z500! AŻ 15% RABATU NA WSZYSTKIE GOTOWE PROJEKTY DOMÓW. POSPIESZ SIĘ I WYKORZYSTAJ SZANSĘ! PROMOCJA TRWA TYLKO DO 25.02.2019
AŻ 15% RABATU NA WSZYSTKIE GOTOWE PROJEKTY DOMÓW.

Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Przyjazny kredyt
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

  • rysunki szczegółowe do projektu
  • kontakt z innymi użytkownikami
  • informację o budowach w okolicy
  • specjalne promocje
  • obserwację innych budujących
  • dodawanie do ulubionych

Nowości

Jak wybrać projekt domu energooszczędnego?

W czasach drożejącej energii i kończących się zasobów naturalnych zadaniem budynku jest dążenie do ograniczenia pobieranej energii i wykorzystanie jej tak, aby mogła zostać wielokrotnie użyta. W domu energooszczędnym redukcję strat energii osiąga się stosując lepszą izolację przegród, szczelne okna i drzwi oraz instalując wydajne i ekonomiczne urządzenia grzewcze wraz z kontrolowaną wentylacją mechaniczną.

Jak wybrać projekt domu energooszczędnego?

Budowa domu w technologii stalowej

Domy w technologii lekkiego szkieletu stalowego cieszą się ogromnym powodzeniem w Japonii, Chinach, Nowej Zelandii, Australii, Kanadzie i USA, zaś w Polsce technologia ta jeszcze raczkuje. Nawet nasi zachodni sąsiedzi coraz częściej wykorzystują lekką nowoczesną technologię, zastępując ciężką tradycyjną.

Budowa domu w technologii stalowej

Projekt domu taniego w budowie. Na co zwrócić uwagę?

Budowa wymarzonego domu to ogromna inwestycja czasu, energii i pieniędzy, dlatego tak ważne jest, by nie trwonić ich bezsensownie. Z drugiej strony – wymarzony dom to dom na lata, dlatego warto wybrać projekt domu, który będzie wygodny, komfortowy i funkcjonalny. Czy da się połączyć te dwa – zdawać by się mogło odmienne – cele? Jak znaleźć najlepszy kompromis pomiędzy maksymalną użytecznością a minimalnymi kosztami budowy i późniejszej eksploatacji? Jak wybrać projekt pięknego domu, który zrujnuje Twojej kieszeni? Znamy odpowiedzi na wszystkie pytania – znajdziesz je w poniższym artykule.

Projekt domu taniego w budowie. Na co zwrócić uwagę?

Z412 to propozycja parterowego domu o powierzchni ok 150m2

Z412 to propozycja współczesnego domu parterowego z dachem wielospadowym i garażem dwustanowiskowym. Wykończony białym tynkiem z dodatkiem jasnego kamienia elewacyjnego oraz betonowych płyt. Dodatkowo podcień wejściowy nadaje uroku całości bryły.

Z412 to propozycja parterowego domu o powierzchni ok 150m2

Z411 - parterowy dom z dachem wielospadowym oraz dużym zadaszonym tarasem

Propozycja współczesnego domu parterowego z dachem wielospadowym i garażem dwustanowiskowym. Wykończony białym tynkiem z dodatkiem elewacyjnych płyt drewnopodonych oraz kamienia elewacyjnego. Dodatkowo podcień wejściowy nadaje uroku całości bryły. Wnętrza domu rozdzielono na część dzienną oraz część nocną.

Z411 - parterowy dom z dachem wielospadowym oraz dużym zadaszonym tarasem

Domy nowoczesne – budynki, które wyprzedzają nasze czasy. Sprawdź, co je wyróżnia!

Domy nowoczesne to domy o odważnym designie, przełamujące standardy i kreujące trendy na rynku, szczególnie lubiane przez fanów nowatorskich rozwiązań. Projekty domów nowoczesnych wyprzedzają nasze czasy i choć ciągle budzą zdziwienie, z roku na rok są coraz chętniej wybierane przez inwestorów żądnych oryginalności i niczym nieskrępowanego indywidualizmu. Co wyróżnia domy w nowoczesnym stylu?

Domy nowoczesne – budynki, które wyprzedzają nasze czasy. Sprawdź, co je wyróżnia!

Projekty domów z klocków w systemie H-Block® i Thexpan® firmy Solcraft

Przyszedł czas, kiedy własny dom możemy mieć nawet w 2 tygodnie. Wystarczy wybrać odpowiedni projekt domu Z500 i zacząć rozglądać się za firankami. Zamiast cegły, na budowę przyjeżdżają gotowe elementy. Domy składa się już jak z klocków. W krajach takich jak Wielka Brytania, Niemcy, Szwecja, Norwegia, Japonia czy USA jest to bardzo popularny system budowy.

Projekty domów z klocków w systemie H-Block® i Thexpan® firmy Solcraft
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem