Podziel się

  Skopiuj Link


  UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
  Zdjęcie profilowe
  Angelika K.
  podkarpackie

   

  dzień budowy

  Na początku stycznia po okolo 7 tygodniach od złożenia zamówienia została zamontowana brama garażowa z napędem Sommer ze średniej półki cenowej (napęd nieco mniej wydajny od montowanych w garażach budynków wielorodzinnych). Brama ze względu na duży rozmiar wymagała dodatkowych wzmocnień dlatego zdecydowaliśmy się na produkt składany indywidualnie, a nie od żadnego z popularnych producentów. Biały kolor jest podyktowany planowaną koncepcją elewacji. Koszt bramy z montażem to 7tyś.

  6 stycznia 2019, 16:32

  Co Ty na to?

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: [email protected]).
  |
  lub
  |
  podpisz się
  ^
  2
  0
  Zdjęcie profilowe

   

  dzień budowy


  Wszystko zależało od przychylności temperatur, ale udalo się! 14 grudnia, po 2 tygodniach zakończyliśmy prace tynkarskie. Fachowcy wyliczyli nam 840m2, my niec...

  14 grudnia 2018, 13:28

  02
  Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem