Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Dla deweloperów
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

 • rysunki szczegółowe do projektu
 • kontakt z innymi użytkownikami
 • informację o budowach w okolicy
 • specjalne promocje
 • obserwację innych budujących
 • dodawanie do ulubionych

Projekt indywidualny (wycena gratis)

A może jednak indywidualny projekt domu?

Indywidualny projekt domu sprawdzi się wtedy, gdy nie znalazłeś w ofercie projektów typowych swojego wymarzonego domu, spełniającego oczekiwania rodziny oraz wpisującego się w posiadaną (typową lub nietypową) działkę.

Stwórz z nami swój wymarzony dom, umów się na bezpłatną wstępną rozmowę a nasz architekt zapozna cię ze szczegółami i opowie jak wygląda cały proces tworzenia koncepcji architektonicznej.

  Z500 lubi architektoniczne wyzwania. Od lat projektujemy domy jednorodzinne i wielorodzinne i osiedla. Jeśli masz wizję na swój własny i wymarzony projekt, pomożemy zamienić ją w rzeczywistość. W projekcie indywidualnym nie ma praktycznie ograniczeń, możemy w dowolny sposób kształtować przestrzeń i formę. Zrobimy dla ciebie kompletny projekt i zadbamy o optymalizację w kwestii kosztów zarówno budowy jak i eksploatacji. Wszystkie projekty domów tworzone przez naszych specjalistów łączą przemyślane rozwiązania estetyczne, funkcjonalność oraz dostosowanie do aktualnych wymagań technicznych.


  https://z500.pl/umawianie-wizyty.html


  Cena
  GRATIS
  Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj.