Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Dla deweloperów
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

  • rysunki szczegółowe do projektu
  • kontakt z innymi użytkownikami
  • informację o budowach w okolicy
  • specjalne promocje
  • obserwację innych budujących
  • dodawanie do ulubionych

KOSZTORYS "ŚLEPY"

Łatwo i dokładnie zaplanuj koszty budowy swojego domu

Zamów kosztorys "ślepy" wraz z projektem domu i skorzystaj z wartości i możliwości, które oferuje.

Kosztorys ślepy powstał w oparciu o szczegółowy przedmiar robót na podstawie, którego wykonane zostało zestawienie wszystkich materiałów budowlanych i instalacyjnych. Kosztorys ślepy nie zawiera żadnych cen, jedynie odpowiednie rubryki gotowe do wypełnienia przez wykonawcę.

Uwaga! wymagana jest płatność z góry.

  • Samodzielnie modyfikuj ceny materiałów, sprzętu i robocizny, dostosowując inwestycję do swoich potrzeb
  • Wyłoń najlepszą ekipę budowlaną i negocjuj korzystne ceny
  • Sprawdź i zaplanuj, które pozycje/etapy budowy możesz wykonać samodzielnie
  • Uzyskaj pomocny dokument podczas starania się o kredyt w banku

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Coraz trudniej rozpocząć budowę domu - brakuje materiałów i fachowców, a ceny materiałów i usług rosną w szalonym tempie.

Aż 77% ankietowanych wskazało, że rzeczywiste koszty budowy okazały się wyższe niż zaplanowane przed startem.
Największe problemy dotyczyły materiałów budowlanych. Ich brak na rynku wiązał się z rosnącą ceną.
Spośród osób, które zadeklarowały, że koszty budowy domu okazały się wyższe niż pierwotnie zakładane, aż 89% wskazało, że dotyczyło to właśnie surowców. W ciągu procesu inwestycyjnego rosły także ceny robocizny – dotknęło to 58% respondentów."
Źródło: www.strefabiznesu.pl
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Ze względu na obecną, dość niestabilną sytuację na rynku materiałów oraz kosztów robocizny, które z dnia na dzień potrafią wzrastać nawet kilkanaście % postanowiliśmy wycofać z oferty na czas nieokreślony możliwość zamówienia "kosztorysu budowlanego".


Przy obecnych zawirowaniach nie sposób prawidłowo przewidzieć nawet w przybliżeniu jaka będzie teoretyczna cena np. stali w chwili jej zakupu i dostawy na plac budowy. Dlatego mogłoby się okazać, że koszty podane w kosztorysie budowlanym sporządzone na podstawie aktualnych kwartalnych cenników Sekocenbudu będą diametralnie różnić się od cen jakie realnie pojawią się w składach budowlanych w chwili budowy.
Nie chcemy wprowadzać naszych klientów w błąd poprzez nierzeczywiste wyliczenia. Z drugiej strony rozumiemy, że kosztorys i zestawienie materiałów jest dla przyszłego inwestora bardzo ważne - poniżej opis rozwiązania Z500 powyższego problemu.JAKO PRODUKT ZASTĘPCZY ----> Z500 PROPONUJE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU 
"KOSZTORYSU ŚLEPEGO"

--------------------------------------------------------------------
Czym jest kosztorys "ślepy" ?
Jest to opracowanie określające rodzaj, sposób wykonania i ilość robót konkretnego zadania lub etapu budowy stworzone przed realizacją inwestycji. Kosztorys ślepy to inaczej przedmiar, który stosuje się jako pierwszy etap kosztorysowania podczas przygotowań do realizacji inwestycji.
Podsumowując w kosztorysie "ślepym" znajdziesz wszystkie elementy kosztorysu budowlanego, ale bez podanych cen.
Ceny uzupełniasz we własnym zakresie po ich ustaleniu ze składem budowlanym.
--------------------------------------------------------------------


Inwestor będzie mógł samemu uzupełniać pozycje cenowe w pliku modyfikowalnym "Excel" zawierającym wykaz wszystkich materiałów potrzebnych do budowy oraz zestawienie roboczo-godzin za sprzęt i ludzi. 
Dodatkowo otrzymasz plik PDF w formie kosztorysu "ślepego" (bez cen z uwzględnieniem narzutów).

Kosztorys "ślepy" możesz otrzymać na jeden z dwóch sposobów jako pliki elektroniczne:
► projekt dostępny w 3 dni - pliki na płycie CD dołączonej do teczki z projektem domu
► projekt wymagający opracowania/aktualizacji - pliki dosyłamy drogą mailowąZamówienia będzie można składać wyłącznie w trakcie zakupu projektu domu.
--------------------------------------------------------------------

* Termin realizacji kosztorysu od 3 do 10 dni roboczych.

** Kosztorysy "ślepe" wykonywane są jako spersonalizowana usługa na zamówienie klienta i nie podlegają zwrotowi ani wymianie. Kosztorys ślepy przygotowany jest jedynie w formie plików cyfrowych (nie udostępniamy wersji drukowanych).

*** W przypadku projektów oznaczonych jako NOWOŚĆ lub KONCEPCJA czas oczekiwania wydłuża się o czas opracowania projektu.

Cena
500 
cena promocyjna z projektem
300 
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj.