Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Dla deweloperów
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

 • rysunki szczegółowe do projektu
 • kontakt z innymi użytkownikami
 • informację o budowach w okolicy
 • specjalne promocje
 • obserwację innych budujących
 • dodawanie do ulubionych

PROJEKT ODKURZACZA CENTRALNEGO

System centralnego odkurzania zawiera jednostkę centralną, usytuowaną w części techniczno-gospodarczej domu, sieć przewodów ukrytą w ścianach i warstwach podłogowych, oraz gniazda ssawne zamontowane w ścianach pomieszczeń mieszkalnych, wraz z automatyczną szufelką w kuchni. Automatyczna szufelka montowana jest przy samej krawędzi podłogi i umożliwia wmiatanie miotłą zanieczyszczeń z posadzki bezpośrednio do instalacji.
W odkurzaczach centralnych powietrze, po wstępnym oczyszczeniu, jest wydmuchiwane systemem rur na zewnątrz budynku. Powietrze w domu jest zatem czyste, wolne od alergenów i najmniejszych drobin pyłów.
Pracy odkurzacza centralnego w pomieszczeniach mieszkalnych nie towarzyszy żaden hałas. Jednostka centralna schowana jest w części technicznej budynku. Jedynie szum powietrza towarzyszy sprzątaniu z pomocą centralnego odkurzacza, dzięki czemu możemy go używać nie zakłócając spokoju czy nawet snu domownikom.
Uwaga! wymagana jest płatność z góry.

  *instalacje wykonywane są na życzenie klienta do projektu typowego przed wprowadzeniem zmian i adaptacji . Nie podlegają zwrotowi ani wymianie.


  Usługa dodatkowych instalacji dotyczy wyłącznie przygotowania dodatkowego pakietu rysunków i opisów samej części instalacyjnej. W projekcie w części architektonicznej i konstrukcyjnej nie będzie wprowadzanej aktualizacji wynikającej ze zmian instalacyjnych.

  Cena
  900 
  cena promocyjna z projektem
  450 
  Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj.