WSZYSTKIE GOTOWE PROJEKTY DOMÓW Z AŻ 15% RABATEM ORAZ DODATKI ZA 3000 ZŁ GRATIS NA KONIEC WAKACJI! WYKORZYSTAJ SZANSĘ I OSZCZĘDŹ NAWET 5000 ZŁ I WIĘCEJ!
WSZYSTKIE GOTOWE PROJEKTY DOMÓW Z AŻ 15% RABATEM + DODATKI ZA 3000 ZŁ GRATIS!

Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Przyjazny kredyt
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

 • rysunki szczegółowe do projektu
 • kontakt z innymi użytkownikami
 • informację o budowach w okolicy
 • specjalne promocje
 • obserwację innych budujących
 • dodawanie do ulubionych

Komentarze

Co piszą inni

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (01-510) Warszawa, ul. Gen. Zajączka 32, KRS 0000374974 (email kontaktowy: [email protected]).
|
lub
|
podpisz się
^


  
Tadeo
Witam
Proszę mi powiedzieć odnośnie strzałki na schodach oznacza ona kierunek w którym kończą się schody(parter)- dobrze rozumiem? a kropka oznacza początek czyli piętro?
PG połączyć ze spiżarnią i zrobić łazienkę, planowaną łazienkę podzielić na pokój 1 i gabinet co zwiększy je o ponad 3m2 każdy i mamy swój projekt.
Czy zamiast tradycyjnych fundamentów istnieje możliwość wykonania płyty fundamentowej? +wg planu zagospodarowania musiałbym dostać zgodę na zmianę dach z 45* na 40* nachylenia
Czy Pokój nr 1 może mieć wnękę pod schodami na szafę?
Czy z uwagi na małą zdolność kredytową jesteście w stanie zrobić projekt w takim stanie tylko zaznaczyć poddasze jako strych(nie użytkowe) i zrobić kosztorysz bez wykańczania góry, okien dachowych itp?

Do Tadeo : Strzałka oznacza koniec schodów na piętrze.
Można oczywiście zastosować wszystkie Pana zmiany, ale gdzie Pan planuje umieścić pomieszczenie gospodarcze, które jest potrzebne by postawić piec.
Istnieje możliwość zastosowania płyty fundamentowej, ale to będzie raczej droższe rozwiązanie od ław czy stóp fundamentowych.
Odnośnie dachu, nie musi Pan prosić o zgodę zmiany planu miejscowego, wystarczy wprowadzić zmianę kąta dachu w projekcie np. w naszym studiu adaptacji.
W sprawie szczegółowych informacji na temat zmian proszę o kontakt:
[email protected]
(+48) 722 000 500
Oczywiście może Pan zrobić tam wnękę na szafę, tylko należy brać pod uwagę zmianę konstrukcji - ze ściany nośnej na słupy oraz belkę podtrzymującą schody.
Zmiana poddasza użytkowego na strych jest możliwa, oczywiście w kolejnym etapie budowy może je Pan zagospodarować.

Tadeo
DoObsługa klienta: Zawsze myślałem że strzałka oznacza kierunek zejścia po schodach;) Pomieszczenie gospodarcze na piec jest zbędne przy zastosowaniu grzania prądem poprzez kable lub podłogówkę i zbiornik z grzałkami który można umieścić na poddaszu. Co do płyty koszt na start na 100% spory no ale mamy już podłogę ocieploną bez mostków cieplnych i przy dobrym wypoziomowaniu jest gotowa na płytki/panele. Jeżeli policzymy ławy na to bloczki bet, ocieplenie, później wylewki ocieplenie podłogi i zsumujemy to płyta wychodzi bardzo podobnie cenowo. Przy grzaniu prądem i dobrym dociepleniu będzie robiła jako duży zbiornik akumulacyjny ładujący się w taniej taryfie a oddający ciepło w ciągu dnia. Tak właśnie sobie to układam tylko nie wiem czy dobrze;)
Dzięki za odpowiedź.
             
Marcin i Aga
Witam, my również rozpoczęliśmy budowę tego domku, i dla Nas jest optymalnym rozwiązaniem. Prosta bryła i niezłe rozmieszczenie pomieszczeń było dla Nas głównym kryterium wyboru domku. Jesteśmy bardzo zadowoleni z projektu, jedyne zmiany to zwiększamy kotłownie kosztem spiżarki(będzie ale mniejsza) oraz zmiana strony tarasu wraz z dwoma oknami do łazienki parter oraz doświetlenie na klatce schodowej. Pozdrawiam wszystkich zwolenników Z104:)))
 
Marek
Witam.
Jestem zainteresowany tym projektem, jednak chciałbym przerobić konstrukcję dachu na 2-spadowy z zachwaniem okien połaciowych, plus garaż jednostanowiskowy na całej długości wraz z kotłownią: garaż 4x6, pom gosp reszta. Czy jest to możliwe?Jakie koszty, jaki czas oczekiwania?Alternatywne wyjścia? Drobna uwaga...dlaczego klatka schodowa jest niedoświetlona?

Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem