POŻEGNANIE ZIMY W Z500 ❄️ AŻ 15% RABATU NA WSZYSTKIE PROJEKTY DOMÓW ❄️ WYKORZYSTAJ SZANSĘ I OSZCZĘDŹ NAWET 6.000 ZŁ I WIĘCEJ ❄️ TYLKO DO 20.03.2019.
AŻ 15% RABATU NA WSZYSTKIE PROJEKTY DOMÓW! TYLKO DO KOŃCA ZIMY!

Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Przyjazny kredyt
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

 • rysunki szczegółowe do projektu
 • kontakt z innymi użytkownikami
 • informację o budowach w okolicy
 • specjalne promocje
 • obserwację innych budujących
 • dodawanie do ulubionych

Komentarze

Co piszą inni

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (01-510) Warszawa, ul. Gen. Zajączka 32, KRS 0000374974 (email kontaktowy: [email protected]).
|
lub
|
podpisz się
^
   
Dawid
Witajcie szukam osoby która kupiła projekt tego domu z tego co się dowiedziałem zostało sprzedanych kilka projektów tego domu jestem zainteresowany także kupnem tego projektu .
Jeżeli ktoś z forumowiczów jest chętny podzielić się swoimi zdjęciami z realizacji budowy będę ogromnie wdzięczny . Jeśli ktoś widział projekt w podobnym stylu proszę o podpowiedz gdzie szukać .
Pozdrawiam
 
Witam

Czy jest możliwość otrzymania więcej szczegółów na temat stolarki okiennej. Z uwagi na gabaryty okien domniemam, że jest to aluminium. W kosztorysie na okna i drzwi przyjęto 55 tyś zł. Można prosić o namiar na firmę która tak optymistyczną wycenę zrobiła? Biorąc pod uwagę że z wizualizacji wynika iż duże przeszklenia są bez pośrednich profili pionowych tylko szyba do szyby. Dodatkowe pytanie jest również o pakiety szybowe przyjęte do wyceny (2 czy 3 szybowe?)

Z Góry dziękuję za szybką odpowiedz.

Do Łukasz K. : Kosztorys na stronie jest ceną szacunkową. Do jej wyliczenia nie przyjmujemy cen konkretnych firm. Najczęściej należy do tej kwoty doliczyć 15%. W razie potrzeby dokładne kwoty oraz zestawienie materiałów można zamówić w naszym biurze (koszt 250 zł). Jeżeli chodzi o szyby to nie są to okna 3 szybowe, które stosuje się przeważnie tylko w domach pasywnych.
    
MW
DoObsługa klienta: Jest takie zainteresowanie!!! :) Garaż 2-stanowiskowy i spiżarka przy kuchni to w przypadku takiego domu konieczność!
PS. Czy ten projekt można opcjonalnie, w przypadku trudności uzyskania zgody na dach płaski, przekształcić w dom z dachem kopertowym? Bez strychu!
Jako laik, potrafię sobie taki dach na tym projekcie wyobrazić i wydaje mi się, że znacząco nie pogorszyłby estetyki i proporcji budynku.
Pytanie o możliwości techniczne?
I czy zmiana na taki dach, wpłynęłaby znacząco na cenę?
   
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem