TYLKO DO JUTRA! WSZYSTKIE PROJEKTY DOMÓW TANIEJ O 15%! DODATKI ZA 3000 ZŁ GRATIS! TANIEJ W TYM ROKU JUŻ NIE BĘDZIE! POSPIESZ SIĘ I OSZCZĘDŹ NAWET 5000 ZŁ I WIĘCEJ!
TYLKO DO JUTRA! WSZYSTKIE PROJEKTY DOMÓW TANIEJ O 15%! DODATKI ZA 3000 ZŁ GRATIS!

Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Przyjazny kredyt
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

  • rysunki szczegółowe do projektu
  • kontakt z innymi użytkownikami
  • informację o budowach w okolicy
  • specjalne promocje
  • obserwację innych budujących
  • dodawanie do ulubionych

Komentarze

Co piszą inni

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (01-510) Warszawa, ul. Gen. Zajączka 32, KRS 0000374974 (email kontaktowy: [email protected]).
|
lub
|
podpisz się
^

Kinga
Projekt bardzo przemyślany i funkcjonalny i strefowy. Zimowy ogród latem pełni formę oazy dla domatorów i tych którzy nie zawsze chcą rozmawiać z sąsiadami :) Faktycznie wygląda elegancko, a ma niespełna 140 m/2. Ja osobiście zastanawiałabym się nad wersją, aby z garażu zrobić dodatkowy pokój np. gościnny, a garaż dobudowała lub postawiła wiatę.
 
Paweł
Projekt bardzo nam się podoba jest jednak dla nas delikatnie za duży. W związku z tym mam pytanie czy jest możliwość zmniejszenia metrażu i przerobienia go w sposób taki jak na załączonym obrazku? Nie policzyłem metrażu ponieważ nie było dokładnych wymiarów podejrzewam jednak że zmniejszyłem ten dom do jakiś 120 m2. W składziku miałoby być WC a w łazience 1,8 m2 po prostu prysznic.

PS. Macie najlepsze projekty jakie widzieliśmy :)
     
Syliwa
Witam, projekt piękny. Moje uwagi:
-atrium mało widoczne z salonu- praktycznie nie ma na niego widoku. Czy jest możliwośc "oszklenia" sciany pomiędzy atrium a salonem i sypialnią? Poza tym szkoda, że nie ma bezp. wejścia z salonu do atrium (tarasu)
- czy jest możliwe z garażu zrobić wejście do domu z przestronnym hallem i "otwartym" wejściem na salon. Mam na myśli zrobić przejście na jakieś 2 m. (ściana nośna)
-Czy moge liczyć na mail z widokiem domku z dachem 30st? (uwarunkowania)
Będę wdzięczna
  
Kinga
Projekt bardzo przemyślany i funkcjonalny i strefowy. Zimowy ogród latem pełni formę oazy dla domatorów i tych którzy nie zawsze chcą rozmawiać z sąsiadami :) Faktycznie wygląda elegancko, a ma niespełna 140 m/2. Ja osobiście zastanawiałabym się nad wersją, aby z garażu zrobić dodatkowy pokój np. gościnny, a garaż dobudowała lub postawiła wiatę.

Magdalena Strychalska
Mi się osobiście projekt bardo podoba :)
Jedyne czego mi osobiście brakuje to spiżarni przy kuchni, ale można ją w sumie zagospodarować w ramach pomieszczenia gospodarczego.
Proszę natomiast o informację, czy można przystosować ten projekt pod wymóg z MPZP, gdzie wymagany jest kąt nachylenia dachu min. 30 st. W moim rejonie są projekty, gdzie domy są podzielone na 2 części podobnie jak tutaj i jedna z nich ma kąt o min. wymaganym nachyleniu a druga część jest płaska. Jak Państwo uważają, ten projekt można w ten sposób dostosować?
   
niby taki nowoczesny, wizualki dopieszczone pod właściciela "luksusowego", nieco ekstrawaganckiego, a tu kotłownia z XIX w. Już sobie wyobrażam tego rozleniwionego byczeniem się w atrium właściciela , jak zrywa się, by pchać taczki pełne węgla , bo zima za pasem ;). Mocno się to "gryzie".
A jak z Ep w tym projekcie, kiedy opalanie paliwem stałym - w normie?
 
Obsługa klienta
Do oj oj : Nowoczesne kotły na paliwo stałe są łatwe w użyciu i nie wymagają "pchania taczek pełnych węgla". Obecnie zatosowane rozwiązania pozwalają na dostarczanie paliwa w czystych opakowaniach zaledwnie raz w tygodniu. Rozwiązanie to zostało przyjęte w projekcie ze względu na fakt, iż nadal w wielu miejscach w Polsce brakuje podłączeń gazowych. Natomiast jeżeli ktoś takie posiada, do projektu można dokupić gotowe instalacje gazowe w cenie 250zł.
Czy Pani posiada już działkę i wie, że w projekcie będzie mogła zastosować ogrzewanie gazowe? Jeżeli tak to proszę o kontakt z działem Obsługi klienta , z pewnością znajdziemy dla Pani odpowiednie rozwiązanie :)
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem