WSZYSTKIE GOTOWE PROJEKTY DOMÓW Z AŻ 15% RABATEM ORAZ DODATKI ZA 3000 ZŁ GRATIS NA KONIEC WAKACJI! WYKORZYSTAJ SZANSĘ I OSZCZĘDŹ NAWET 5000 ZŁ I WIĘCEJ!
WSZYSTKIE GOTOWE PROJEKTY DOMÓW Z AŻ 15% RABATEM + DODATKI ZA 3000 ZŁ GRATIS!

Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Przyjazny kredyt
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

 • rysunki szczegółowe do projektu
 • kontakt z innymi użytkownikami
 • informację o budowach w okolicy
 • specjalne promocje
 • obserwację innych budujących
 • dodawanie do ulubionych

Komentarze

Co piszą inni

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (01-510) Warszawa, ul. Gen. Zajączka 32, KRS 0000374974 (email kontaktowy: [email protected]).
|
lub
|
podpisz się
^
      
Dawid
Witam, w kosztorysie napisaliście Państwo iż stan surowy zamknięty to koszt ok 131tyś.
co Państwo przez stan surowy zamknięty uważają???, bo według mnie to:
- drzwi zewn. i okna
- dach z dachówką
- tynki zewnętrzne
- tynki wewnątrz
- instalacje rozprowadzone
- podłoga tylko chudziak
- brama garażowa
Czy u Państwa jest tak samo...?
 
Witam !
O ile można pomniejszyć salon aby budynek nie stracił proporcji oraz co za tym idzie zmniejszyć
powierzchnię budynku. Drugie pytanie czy jest możliwe przeniesienie kotłowni na paliwo stałe
do pomieszczenia 5.3m2 /obok garderoby / z bezpośrednim wejściem z zewnątrz.
Wersja 99m2 i 92 m2 pomniejszają oczywiście powierzchnię domu ale brakuje tam pomieszczeń gospodarczych do przechowywania rzeczy niezbędnych w życiu codziennym.Pozdrawiam

   
Z500 3.
Potrzebujemy waszej opinii

Dostaliśmy dużo pochlebnych komentarzy oraz maili odnośnie projektu Zx116. Ze względu na duże zainteresowanie postawialiśmy się tym zająć. Sporo osób chciało zmniejszyć go do 100m2 ale już różne były wymagania odnośnie układu i ilości pomieszczeń.

Który układ podoba wam się bardziej?
     
Magdalena Strychalska
Witam,
Proszę o informację, czy jest możliwe podniesienie kąta dachu do 30st. oraz czy jest możliwe umieszczenie w projekcie spiżarni przy kuchni.
Bardzo podobają mi się domy w nowoczesne z płaskim dachem, natomiast w planach zagospodarowania przestrzennego kąt nachylenie dachu nie może być mniejszy niż 30st.
Dodatkowo chciałabym zbudować dom z tzw. elementów gotowych (dom prefabrykowany) i zastanawiam się czy Państwa projekty są przystosowane do tego typu budowy?

Z góry dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam.

Z500 3.
Do Magdalena Strychalska : Tak, można zastosować takie rozwiązanie jak zrobiliśmy dla Zx100. Dach jest ukryty za wysoką attyką. A jak to wygląda można zobaczyć tutaj:

http://z500.pl/projekt/671/Zx100_v1,wariant-projektu-zx100-z-dachem-wielospadowym-skrytym-za-azurowa-attyka.html

Jeżeli chodzi o technologię budowy, to moze ją Pani dowolnie wybrać. Mamy zaprzyjaźnione firmy budowlane, które budują w tej technologii. Jeżeli chce Pani otrzymać wycenę budowy prosze wypełnić formularz ze strony: http://z500.pl/ankieta-budowa
   
Valdi
Fajny projekt, ale mam pytanie bardziej ogólne.
Pokazujecie jakieś fajne domki i jeszcze wyliczacie kosztorys ich budowy, tylko co z tego wynika?
Nie wiem jak ten dom jest zbudowany!
- z jakich materiałów
- jakie ma fundamenty, strop
- jakie ocieplenie ścian
- jakie okna
- jakie ma instalacje
- jakie ma zapotrzebowanie na energię

Czyli nie wiem nic.

Ja szukam projektu domu wysoce energooszczędnego. (powiedzmy do 3 kilowego).
- płyta podłogowa, rekuperator, ogrzewanie PC powietrze-woda
Pewnie ten projekt by się do tego nadawał, ale nie wiem ile by kosztowała adaptacja projektu, i ile realizacja takiej budowy.
 
Do Valdi : Dołączam się ... tak jak już pisałem wcześniej z dnia na dzień rośnie liczba inwestorów stawiających na energooszczędne budownictwo. Dobrze byłoby abyście dodawali projekty z naciskiem na energooszczędność ale już na etapie projektowania - czyli bryła też przystosowana do energooszczędności i zastosowanie materiałów na każdym etapie budowy - poradnik, załącznik eko to niezbyt dobre rozwiązanie jak ktoś myśli o dobrze wykonanym domku energo...

Obsługa klienta
Do Mateusz M. : W tym przypadku była właśnie jest przystosowana. Proszę zauważyć na stosunkowo małe okna od frontu w porównaniu z dużymi przeszkleniami od ogrodu. W projekcie mamy zastosowane ocieplenie ścian zew. 15cm, stropu 20cm dla fundamentów 12cm, co już daje bardzo dobre parametry. Jeśli ktoś chciałby osiągnąć wyższy poziom energooszczędności może to zrobić z nasza pomocą.

Kolejno idąc:
http://z500.pl/projekty-dodatki/19,pakiet-mysl-energooszczednie
http://z500.pl/projekty-dodatki/68,pakiet-ekoready
http://z500.pl/projekty-dodatki/67,pakiet-passive-house

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do biura na spotkanie lub o kontakt telefoniczny.

Warto zapoznać się również z relacją z wybudowanego już domu pasywnego: http://z500.pl/filmy-z-realizacji.html

Obsługa klienta
Do Valdi : Z naszego doświadczenia wynika, że nadal bardzo niewielu inwestorów decyduje się na budowę domu energooszczędnego, ponieważ znacznie zwiększa to koszt jego budowy. W naszych projektach znajdują się najbardziej popularne rozwiązania, oczywiście zgodne z obowiązującymi przepisami ( w przypadku tego projektu jest to gazobeton, strop żelbetowy oraz papa na dachu). Informacja o tym znajduje się na dole w karcie każdego projektu.
W rzeczywistości jednak każdy z inwestorów ostatecznie sam decyduje z jakich materiałów zbuduje swój dom. Wybór materiałów budowlanych jest ogromy, a ograniczeniem jedynie stan portfela ;)
Jeżeli chodzi o dodatkowy zakup instalacji to jest on oczywiście możliwy. Pakiety instalacji znajdują się na stronie http://z500.pl/projekty-dodatki/26,instalacje-domowe
     
Obsługa klienta
Do Mateusz W. : Jak Pan słusznie zauważył wprowadzenie zmian w projekcie jest dodatkowo płatne. Czasem jednak warto dostosować projekt do swoich indywidualnych potrzeb, żeby czuć się dobrze i swobodnie w swoim domu. W przypadku tego projektu mocno się zastanawiamy nad wprowadzeniem wariantu o pow. użytkowej do 100m2.

Aktualny cennik jest dostępny tutaj:
http://z500.pl/files/studio_adaptacji(1).pdf

DoObsługa klienta: Z pewnością wersja do 100m2 będzie cieszyła się większą popularnością. Przy projektowaniu weźcie pod uwagę to aby było jak najmniej wnęk - wówczas domek będzie bardziej energooszczędny... jaki bym nie wybrał projekt od Was to będę likwidował wnęki może i ładniej z zewnątrz to wygląda ale im więcej wnęk tym większe straty, a teraz duża część inwestorów ucieka w domy energooszczędne i nie wystarczy do tego użyć lepszych materiałów tylko trzeba zacząć od odpowiedniej bryły budynku, a im mniej wnęk tym lepiej.
 
Anita
DoObsługa klienta: Witam. Tak jak już wspominałam - dom piękny - ale duży - nie podoba mi się duża łazienka - zbyteczne a także 2 łazienka z sypialnią... Salon stanowczo za duży :) Wolała bym moja wizje projektu ....nie profesjonalną ale prostą i wygodną - jak dla mnie . Przesyłam wizje- to tylko wizja - bez żadnych wyliczeń powierzchni

Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem