MAJOWE SZALEŃSTWO PROMOCJI W Z500! AŻ 15% RABATU NA WSZYSTKIE PROJEKTY DOMÓW. WYKORZYSTAJ SZANSĘ I OSZCZĘDŹ NAWET 6000 ZŁ I WIĘCEJ! TYLKO DO 20.05.2019
AŻ 15% RABATU NA WSZYSTKIE PROJEKTY DOMÓW

Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Przyjazny kredyt
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

 • rysunki szczegółowe do projektu
 • kontakt z innymi użytkownikami
 • informację o budowach w okolicy
 • specjalne promocje
 • obserwację innych budujących
 • dodawanie do ulubionych

Komentarze

Co piszą inni

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (01-510) Warszawa, ul. Gen. Zajączka 32, KRS 0000374974 (email kontaktowy: [email protected]).
|
lub
|
podpisz się
^
     
Do Klaudia S. : Dzień dobry, oczywiście jest taka możliwość. Zmianę można wprowadzić na etapie adaptacji projektu i wprowadza ją Architekt Adaptujący. Oczywiście wymagałoby to pewnych dodatkowych zmian w projekcie podstawowym (np. konstrukcja oraz likwidacja okna/okien w zależności od usytuowania garażu) .
Pozdrawiamy serdecznie i dziękujemy za zainteresowanie projektem.

Witam wszystkich budujących lub zmierzających budowę domu według tego projektu za kilka dni rozpoczynam budowę a zarazem będę prowadził vlog na youtube pod nazwą marcinbudujez273a . lub wpisując dom z273a będzie można mnie wyszukać .Postaram się przybliżyć koszta budowy , zapotrzebowania na materiały itp.
    
Paweł
Witam serdecznie. Czy ktoś już zakończył budowę lub już ma stan deweloperski? Zastanawiam się jakie realne ale realne są koszty budowy tego domu. Na tą chwilę dwie firmy budowlane wyliczyły mi o 60-70 000zł więcej. Taka różnica potrafi zabić inwestora :) Jeżeli ktoś buduje w łódzkim i będzie tak uprzejmy abym mógł podjechać to bedę zobowiązany. Z poważaniem. Paweł --> prosze piszcie na m[email protected]
     
Do Artur A. : Witam, kosztorys szacunkowy ma za zadanie przybliżyć Inwestorowi koszt budowy. Koszty budowy są przygotowane na podstawie rysunku szczegółowego, który znajduje się na stronie projektu, biorąc pod uwagę tylko wskaźniki. Kosztorys przygotowany przez firmy wykonawcze zawiera dodatkowe marże/narzuty. Jak również są doliczane dodatkowe prace jak np. tynkowanie powierzchni całkowitej tzn. firma wykonawcza od powierzchni ścian nie odejmuje otworów okiennych i drzwiowych i w tym przypadku wychodzi więcej powierzchni do tynku. Drugi system liczenia firm wykonawczych to jest ich stawka np. 3500 zł za m2.
Cena kosztorysowa również będzie się różniła jeśli będą wprowadzone zmiany do projektu które mogą podrożyć budowę domu.

 
Czy można przeprojektować strop tak aby część nad salonem i kuchnią była otwarta, małe schodki na strop ponad pozostałymi pomieszczeniami. Strop nad pozostałymi pomieszczeniami tworzyłby antresolę. Strop musiałby być pewnie lany ??? Ścianka kolankowa podwyższona. Kąt nachylenia dachu 30st. Konstrukcja dachu tradycyjna. Antresola oświetlona byłaby od dołu przez salon a w dachu trzeba dodać ze dwa okienka. Ocieplenie dachu między krokwiami. Czy zrobienie takich zmian to na etapie adaptacji ? Jak duży jest koszt takiego przeprojektowania ?
 
załaduj więcej
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem