zamknij
projekty domów
adaptacja i zmiany
przyjazny kredyt
projekt z budową

KONTO Z500

Załóż konto Z500. Uzyskasz wiele przydatnych narzędzi:
 • dodaj do ulubionych
 • porównaj ulubione projekty
 • zobacz jak budują
 • zapytaj jak idzie budowa
 • zobacz kto buduje w okolicy
 • pobierz rysunki szczegółowe do projektu
ZAŁÓŻ KONTO
Masz już konto?
gotowy na 2017
 • Z177

 • 93
 • 189  tys. zł

Mały, wygodny i praktyczny dom na wąską działkę.

Zamów adaptację projektu

Kredyt na budowę - wypełnij wniosek

murowany
dostępność projektu: 3 dni robocze
1 670 

Komentarze

Co piszą inni

Co Ty na to?

|
lub
|
podpisz się
^


 
Łukasz
Cześć . Bardzo nam się spodobał ten projekt i mam do Was pytanie, czy ktos może w Łodzi bądz okolicy wybudował ten domek? Chcielibyśmy bardzo zobaczyć jak to wygląda na żywo.
Jeśli by ktoś był w stanie nam pokazać wybudowany dom będziemy wdzięczni. Prosił bym info na maila [email protected]
   
Krystian
Witam,
Jak rozwiązana jest kwestia zadaszenia nad tarasem. Patrząc na zdjęcie to rozwiązanie jest bardzo ciekawe. Czy to jest pleksa czy jakieś dymione szkło hartowane? Chodzi by chroniła przed deszczem i była wytrzymała np. na wypadek gradu. Czy jeżeli zastosuje się standardowe zadaszenie to nie odbije się to kosztem doświetlenia salonu? Rozumiem, że drewno montowane jest chemicznie na kotwy i dla jego dobra lepiej umieścić je pod "szybą". Jaki był w tym przypadku pomysł projektantów Z500?
Pozdrawiam
     
Do Kacper : Istnieje jak najbardziej możliwość wydłużenia domu, najlepiej wykonać to na etapie adaptacji np. w naszym studiu adaptacji Proszę się skontaktować ze studiem adaptacji:
[email protected]
(+48) 722 000 500
  
Rafał
Witam Wszystkich budujących ten domek. Ja zamierzam również budować w Krakowie. Czy ktoś może buduje w tym rejonie? Proszę o kontakt: [email protected]
  
Do alicja : Proszę o przesłanie kosztów na maila [email protected] . Dziękuje;-)
   
karolina
Witam serdecznie
Uprzedzam że nie znam się kompletnie na tych wszystkich budowlanych sprawach ,jednakże projekt mnie zainteresował.
Planuje zakup projektu z podpiwniczeniem na całej długości domu.
Ogrzewanie na paliwo stałe i tu mam pytanie ,czy jest możliwość podpiwniczenia i zainstalowania pieca w piwnicy (jakieś pomieszczenie gospodarcze) ? Jeśli tak,to czy możliwe jest też zrobienie tam pralni ?

Wtedy w miejscu pomieszczenia gospodarczego można byłoby zrobić dużą łazienkę ,a wmiejscu łazienki jakiś schowek, lub spiżarnię.

I czy jest jakiś sposób na powiększenie kuchni ?

Pozdrawiam serdecznie
Do karolina : Witam,
istnieje możliwość zainstalowania pieca jak i pralni w piwnicy, powinna Pani ustalić to ze swoim architektem adaptującym lub w naszym biurze ze STUDIEM ADAPTACJI. Jeżeli chodzi o kuchnie to można poszerzyć budynek ale wtedy automatycznie mamy większy salon, pom. gospodarcze lub przesunąć ściankę działową pomniejszajac pom. gospodarcze

Karolina
DoObsługa klienta: A czy pomniejszając PG nie zmniejszy się tym samym powierzchnia pokoju na górze?

Kwestia powiększenia domu też wchodzi w rachubę ,tylko żeby znać szacunkową cenę musiałabym miec już przerobiony projekt.
Jesli mogłabym się jeszcze dowiedzieć o ile mozna byłoby poszerzyć budynek ,tak żeby to w miare spójnie wyglądało (wielkosc działki nie gra roli ) Czy poszerzając dom o 2-3 metry zyskam cokolwiek ? Na jednym z projektów koszt w stanie zamkniętym (szacunkowy) to 198 tys ,a czy w tym projekcie z takim poszerzeniem plus piwnica zmiesciłabym się w przedziale 300tys ?
Pozdrawiam i dziękujęza odp,
  
załaduj więcej
Co ulepszyć?