WSZYSTKIE GOTOWE PROJEKTY DOMÓW Z AŻ 15% RABATEM ORAZ DODATKI ZA 3000 ZŁ GRATIS NA KONIEC WAKACJI! WYKORZYSTAJ SZANSĘ I OSZCZĘDŹ NAWET 5000 ZŁ I WIĘCEJ!
WSZYSTKIE GOTOWE PROJEKTY DOMÓW Z AŻ 15% RABATEM + DODATKI ZA 3000 ZŁ GRATIS!

Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Przyjazny kredyt
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

 • rysunki szczegółowe do projektu
 • kontakt z innymi użytkownikami
 • informację o budowach w okolicy
 • specjalne promocje
 • obserwację innych budujących
 • dodawanie do ulubionych

Komentarze

Co piszą inni

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (01-510) Warszawa, ul. Gen. Zajączka 32, KRS 0000374974 (email kontaktowy: [email protected]).
|
lub
|
podpisz się
^
    
Monika
Do Adam J. : ja stwierdzilam ze garderoby nie potrzebuje (stawiam na szafy pax) lecz brakowalo mi w lazience kolo kuchni prysznica, wydluzylam jakby lazienke w strone salonu. w rogu bedzie prysznic (jezeli nie wie pan o co mi chodzi jest takie cos w lazience projektu Z199 (lazienka obok kuchni)) i tam gdzie zostanie miejsce bedzie pralnia. pozdrawiam

Czy można w projekcie dokonać zmian jakie osobiście naniosłam poniżej na zdj.? Jakie wymiary będą mieć dodatkowe pomieszczenia oraz sypialnia po mojej zmianie? Czy są one praktyczne i czy są w odpowiednim miejscu ? Czy mają Państwo lepszy pomysł na umieszczenie garderoby i pralni w budynku? Chciałam zaznaczyć że zależy mi na oświetlonej, jasnej sypialni.
      
Kolejne pytania ... przed decyzja oczywiście chciałbym policzyć koszty budowy ...

Czy posiadacie i możecie podać następujące informacje:
1) Jaka jest powierzchnia ścian nośnych zewnętrznych, wewnętrznych, działowych,
2) Jaka jest powierzchnia okien,
3) Jaka grubość ocieplenia stropu i ścian dla podanego Ep, W kalkulacji ceny przyjęliście styro czy watę ? Jakiej grubości ?
4) Ile jest podciągów w wersji ze stropem gęstożebrowym i ew czy można ich uniknąć robiąc strop z betonu sprężonego
 
Bardzo mi się podoba ten projekt.
Tak bardzo, że łapię się na tym, że zamiast szukać projektu do działki szukam działki do projektu ; )))

Większość moich pytań otrzymała już odpowiedź w tym wątku (płyta fundamentowa, strop żelbetowy, umiejscowienie potencjalnych schodów na poddasze) jednak mam jeszcze jedno:

Brak mi dodatkowej małej sypialni gościnne pełniącej na co dzień funkcję rupieciarni : D. Czy można wprowadzić taką zmianę:
Pomieszczenie gospodarcze przeznaczyć na dodatkową sypialnię, garaż "wyciągnąć" 2m przed dom a na jego końcu, równolegle do dotychczasowego pomieszczenia gospodarczego wydzielić dodatkowe pomieszczenie okł. 2m i na szerokość garażu. Wchodziłoby się do niego dodatkowymi drzwiami umieszczonymi we wiatrołapie i dodatkowo drzwiami na zewnątrz.
To pomieszczenie można by podzielić np na spiżarnię od strony wiatrołapu i na kotłownię co z kolei pozwoliłoby zwiększyć toaletę w części dziennej i umieszczenie tam prysznica.
Obecna ściana nośna garażu pozostałaby na swoim miejscu stanowiąc dodatkową izolację dźwiękowa wydzielonej z niego kotłowni.
Czy taka zmiana jest możliwa i - przede wszystkim - czy w opinii architekta bardzo popsułaby bryłę od strony frontu ??
Można by dostać rzut po takiej zmianie ?

Pozdrawiam
Witek
    
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem