JESZCZE TYLKO DZISIAJ! WSZYSTKIE GOTOWE PROJEKTY DOMÓW Z AŻ 15% RABATEM + DODATKI ZA 3000 ZŁ GRATIS! WYKORZYSTAJ SZANSĘ I OSZCZĘDŹ NAWET 5000 ZŁ I WIĘCEJ!
JESZCZE TYLKO DZISIAJ! GOTOWE PROJEKTY DOMÓW Z AŻ 15% RABATEM + DODATKI ZA 3000 ZŁ GRATIS!

Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Przyjazny kredyt
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

 • rysunki szczegółowe do projektu
 • kontakt z innymi użytkownikami
 • informację o budowach w okolicy
 • specjalne promocje
 • obserwację innych budujących
 • dodawanie do ulubionych

Komentarze

Co piszą inni

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (01-510) Warszawa, ul. Gen. Zajączka 32, KRS 0000374974 (email kontaktowy: [email protected]).
|
lub
|
podpisz się
^
     
Projekt jak dla mnie naprawdę udany, piękne wizualizację wnętrza.
Tylko ta elewacja frontowa, jak ją zmienić, jest po prostu brzydka, wygląda ciężko i budynek od frontu przypomina bunkier. Ciekawa byłaby też wizualizacja lub choćby rysunek elewacji z barierką na balkonie zamiast pełnego muru. Zresztą taki widok jest na wizualizacji ale od wewnątrz (sypialnia).
                
Jakub
Zaraz , zaraz, jak to jest że dom 150m Z270 kosztuje w cenie średniej 520 tys, a ten 114 dom piętrowy tylko 215tyś?
przecież to tylko 35m różnicy. z tego co wiem minimalna cena robocizny w woj. łódzkim za stan surowy otwarty to ok 60 tyś. , do tego doliczyć materiał to będzie ze 130 tys. a gdzie cała reszta (okna, drzwi, docieplenie, tynki zewn. wewn.instalacje, ogrzewanie) ? z czego te ceny wynikaja? rozumiem że jakbym sam stawiał to będą to koszty materiałów.

NieJan
Do Jakub : Coś słabo czytasz...
Z270 to dom o prawie dwukrotnie większej powierzchni. (skąd ci przyszło do głowy, żeby brać pod uwagę użytkową? przecież płacisz za budowę całego domu, a nie tylko tego, co zakwalifikowano jako użytkowe) Do tego ma skomplikowany, rozległy dach, upstrzony lukarnami. (swoją drogą ohydny projekt, jak rzadko który z z500)

Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem