WSZYSTKIE GOTOWE PROJEKTY DOMÓW Z AŻ 15% RABATEM ORAZ DODATKI ZA 3000 ZŁ GRATIS NA KONIEC WAKACJI! WYKORZYSTAJ SZANSĘ I OSZCZĘDŹ NAWET 5000 ZŁ I WIĘCEJ!
WSZYSTKIE GOTOWE PROJEKTY DOMÓW Z AŻ 15% RABATEM + DODATKI ZA 3000 ZŁ GRATIS!

Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Przyjazny kredyt
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

 • rysunki szczegółowe do projektu
 • kontakt z innymi użytkownikami
 • informację o budowach w okolicy
 • specjalne promocje
 • obserwację innych budujących
 • dodawanie do ulubionych

Komentarze

Co piszą inni

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (01-510) Warszawa, ul. Gen. Zajączka 32, KRS 0000374974 (email kontaktowy: [email protected]).
|
lub
|
podpisz się
^
        
Witam
Czy jest możliwość likwidacji kotłowni i łazienki i przeniesienie ich w miejsce pokoju na parterze zaś uzyskaną większą przestrzeń przeznaczyć na garaż 2 auta ? - wychodzi powyżej 35m2 więc powinny wejść :) Wiem że jest opcja 2G w Państwa ofercie jednak zarówno tak duże pomieszczenie na kotłownie jak i dodatkowy pokój na dole są nam niepotrzebne i po powyższych zmianach projekt ten byłby dla nas idealny,
  
Tomek
Do obsługi Klienta.

Co Wy wydumaliście z tą stroną? Teraz nie wiadomo jak ją przeglądać. Nie można znaleźć komentarzy najnowszych. Filtrowanie wyszukiwania nie działa, nie przynosi skutku. Na stronie głównej domu pokazuje się zwiększona liczba komentarzy a w rzeczywistości go nie ma. Znajduje się u kogoś na budowie.... Pierwsza koncepcja strony była najlepsza. Teraz jest przesadzone. Zmieńcie to bo nie można śledzić najnowszych komentarzy.
   
Do Norbert M. : Witam. Panie Norbercie odpowiedziałem Panu na priva, niestety po miesiącu od otrzymania Pańskiej wiadomości;) Nie ma tu żadnego systemu powiadamiania i nawet nie wiedziałem, że ktoś do mnie napisał. Sam z resztą również wysłałem trochę wiadomości bez odzewu, prawdopodobnie z tego samego powodu. Może warto ten system naprawić ...to oczywiście uwaga do Z500
 
Do Kasiak : Wydaje mi się, że obie serie zdjęć należy traktować poglądowo. Co innego wizualizacja zewnętrzna budynku, a co innego pomysł na wnętrze. Ja na ten przykład oba te okna zewnętrzne w tym salonie robię z pełną szybą nieotwieraną, a dwa środkowe otwierane. Są osoby, które w ogóle z niektórych dużych zrezygnowały i wstawiły okno klasyczne.
   
Tomek
Do Jacek M. : Panie Jacku nie musi mi Pan tego tłumaczyć. Jestem projektantem ( nie arch. lecz konstruktorem) i wiem czy można to zrobić czy nie. Tak jak napisałem wcześniej górę robi się względem dołu. Nawiasem mówiąc ta belka jest tam zbędna, można by to rozwiązać inaczej.
To co Pan mówi daje rozwiązanie dla sytuacji z projektu. Ale jeśli np przestawimy ścianę na dole to na górze sytuacja będzie znowu wyglądała inaczej. Rozumiem, że jest Pan Inwestorem i buduje ten domek. Być może tak było w projekcie, być może tak powiedział majster na budowie i Pan się tym posiłkuje. Proszę mi zaufać i uwierzyć w to co mówię...

Pozdrawiam
 
Tomek
Do Jacek M. : Zgadza się lecz z tego co się orientuję, nikt tego domku nie zrobił w 100 % zgodnie z pierwotnym projektem. Każdy coś zmieniał. Poza tym nawet już biorąc pod uwagę oryginalny projekt słup na środku nie jest konieczny. Nawet jeśli musiałby stać na górze słup od więźby dachowej. Płyta stropowa żelbetowa nie potrzebuje w takim przypadku specjalnego podparcia na dole. Siły w tym słupie od dachu są znikome.

Tomek
Do Jacek M. : Wracając jeszcze i reasumując temat tej nieszczęsnej ściany w osi D i tego słupa. Panie Norbercie i Panie Jacku. Tak jak pisałem w poprzednich postach ścianę można usunąć, lecz radziłbym zostawić podciąg. Natomiast słup jest jak najbardziej zbędny. Nawet jeśli postawimy na górze słup drewniany od więźby nic się nie stanie. Podkreślam, że mam na myśli tylko płytę żelbetową. Projektanci Z500 dali to tylko ze względów bezpieczeństwa. Nic poza tym.

Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem