GOTOWE PROJEKTY DOMÓW AŻ 15% TANIEJ! 🍩 DODATKI ZA 3000 ZŁ GRATIS! 🍩 TŁUSTY TYDZIEŃ PROMOCJI W Z500!
GOTOWE PROJEKTY DOMÓW AŻ 15% TANIEJ! 🍩 DODATKI ZA 3000 ZŁ GRATIS! 🍩 TŁUSTY TYDZIEŃ PROMOCJI W Z500!

Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Dla deweloperów
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

 • rysunki szczegółowe do projektu
 • kontakt z innymi użytkownikami
 • informację o budowach w okolicy
 • specjalne promocje
 • obserwację innych budujących
 • dodawanie do ulubionych

Komentarze

Co piszą inni

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (01-510) Warszawa, ul. Gen. Zajączka 32, KRS 0000374974 (email kontaktowy: [email protected]).
|
lub
|
podpisz się
^

 
Do Marcin : Dzień dobry,
nie uzyska Pan pozwolenia ponieważ wskaźnik energii pierwotnej będzie za wysoki. Na obniżenie jego najbardziej wpływają takie rozwiązania jak: kolektory słoneczne, panele, pompa ciepła, lub ewentualnie kocioł na pelet.
Ponadto kominek typu koza nie będzie traktowany jako piec więc nawet gdyby tam wrzucać pelet to i tak nie wystarczy.
               
Witam,
bardzo podoba nam się ten projekt. Mamy dwoje małych dzieci i chcielibyśmy wybudować ten domek jako letniskowy. Chcemy zrezygnować z ogrzewania, wystarczy kominek. Poza tym nie potrzebna nam taka duża kuchnia raczej dodatkowa, choćby nieduża sypialnia. Dlatego chciałabym przenieść kuchnię zmniejszając łazienkę. Dodatkowo rezygnuję wtedy z przeciągania rur w drugie miejsce. Wykonałam wstępny rysunek ze zmianami, proszę mi powiedzieć czy są one możlwe do wprowadzenia na etapie adaptacji? Na drugim rysunku nałożyłam na siebie oba plany (oryginalny na czerwono). Zaznaczyłam też orientacyjne powierzchnie pomieszczeń ale to bardziej dla mnie samej ;)
 
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem