PROMOCJA NA DZIEŃ MATKI! 🌺🌺🌺 250 ZŁ RABATU NA WSZYSTKIE PROJEKTY DOMÓW. 🌺🌺🌺 WYKORZYSTAJ SZANSĘ! 🌺🌺🌺 PROMOCJA TRWA DO 27.05.2018

zamknij

KONTO Z500

Załóż konto Z500. Uzyskasz wiele przydatnych narzędzi:
 • dodaj do ulubionych
 • porównaj ulubione projekty
 • zobacz jak budują
 • zapytaj jak idzie budowa
 • zobacz kto buduje w okolicy
 • pobierz rysunki szczegółowe do projektu
ZAŁÓŻ KONTO
Masz już konto?
 • Zx146

 • 155 + 19
 • 411  tys. zł

Nowoczesny dom jednorodzinny z salonem od frontu i tarasem na piętrze.

Zamów adaptację projektu

Kredyt na budowę - wypełnij wniosek

murowany
dostępność projektu: 3 dni robocze
4 070 
Pozostało
3 820 
Oszczędzasz 250 

Komentarze

Co piszą inni

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Z500 Sp. z o.o., (01-510) Warszawa, ul. Gen. Zajączka 32, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
|
lub
|
podpisz się
^
  
Paweł Foremny
Do Kamil R. : Narazie cisza. Ja przechodzę papiery już prawie rok. Niedługo start tylko jeszcze nie wybrana technologia. W szkielecie w stali sama konstrukcja 90k. Jeśli z kolei chodzi o technologię dedykowaną przez projektantów to połowa firm twierdzi, że tego się nie da wybudować większość trzeba wylać.

Do Paweł Foremny : No ja też przechodzę papiery i staram się o zdobycie doświadczeń od kogoś kto robił już ten projekt gdyż boję się że zacznę a nie dam rady skończyć... Fakt że lania betonu i stali to jest mnustwo ale wykonawcy też mają ogromne rozbieżności cenowe dlatego wyceniam wszystko krok po kroku. W jakim woj. budujesz?
   
Michał
Witam. Odpowiada mi Państwa projekt ZX146, ale mam pytanie. Ponieważ w warunkach zabudowy powiedziane jest, że nie mogę mieć płaskiego dachu więc czy istnieje możliwość przeprojektowania dachu na niski - czterospadowy? Żeby dach kończył się równo z tarasem / obrysem budynku - patrząc na rzut z góry ? I czy to będzie dobrze wyglądało ? Dziękuję i pozdrawiam.
 
Paweł Foremny
Do Kamil : Okna np min 40k, do tego 10t stali , trochę betonu, i hydroizolacja, hydroizolacja i jeszcze raz hydroizolacja. Bez ostatnich trzech wymienionych rzeczy nie ma się co porywać na ten projekt. Większość nadproży lanych i do tego dobrze zbrojonych. Koszty robocizny wyższe niż w tradycyjnym dwu lub cztero spadowcu. Znalezienie ekipy która tego nie zepsuje bezcenne. Za wszystko inne można zapłacić kartą master card :)
 
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem