Ho! Ho! Ho! 50% RABATU na wybrane projekty domów z oferty Z500.

Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Dla deweloperów
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

 • rysunki szczegółowe do projektu
 • kontakt z innymi użytkownikami
 • informację o budowach w okolicy
 • specjalne promocje
 • obserwację innych budujących
 • dodawanie do ulubionych

Komentarze

Co piszą inni

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (01-510) Warszawa, ul. Gen. Zajączka 32, KRS 0000374974 (email kontaktowy: [email protected]).
|
lub
|
podpisz się
^
 
Monika
Witam, czy jest możliwość doprojektowania włazu strychowego w tym projekcie? Jaka mogłaby być wysokość tego pomieszczenia (czy to wiązałoby się również ze zwiększeniem wysokości budynku?) i czy znacznie zwiększyłoby to koszty samej budowy?
Pozdrawiam
  
Małgorzata
Dziękuję za odpowiedz! Chciałabym jeszcze się zapytać czy można powiększyć kotłownię rezygnując z zadaszenia przed wejściem i w ten sposób powiększyć sień i kotłownię (wyrównując ścianę z gabinetu ) oraz wstawić drzwi w kotłowni ? W przyszłym roku planujemy z mężem kupić projekt i zastanawiamy się po między Z228,a Z 38 plus....
Pozdrawiamy
  
Do Tomek M. : Program mieszkanie dla młodych to nie tylko dopłata do zakupu mieszkania jakby sugerowała nazwa. Również osoby, które kupują dom na rynku pierwotnym czy chcą budować swój własny mogą liczyć na dopłatę. Co ważne powierzchnia takiej nieruchomości może być większa niż mieszkania i wynosi zależnie od warunków 100 lub 110 m2 powierzchni użytkowej. Z czego wynika różnica?


Rząd postanowił pomóc osobom wychowującym troje i więcej dzieci. W takim wypadku dom, który chcą oni kupić w ramach programu mieszkanie dla młodych, może mieć powierzchnie 110 m2. W każdym innym, powierzchnia użytkowa domu to maksymalnie 100 m2. Oczywiście trzeba pamiętać, że powierzchnia użytkowa i całkowita to zupełnie dwie różne rzeczy. Więcej szczegółów: art. 2 ust. 1 pkt 7 ustawy z dnia 21 czerwca 2001 r. o ochronie praw lokatorów, mieszkaniowym zasobie gminy i o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. z2005 r. Nr 31, poz. 266, z późn. zm.3));
   
Gość
Dzień Dobry ! Mam pytanie dot. okien dachowych. Jakiej wielkości można tutaj zastosować tak aby się zmieściły - szczególnie chodzi o ich wysokość. Czy uda się wcisnąć 118 cm czy też 98 cm ? Miałby spełniać rolę doświetlenia gdyż mamy inny pomysł na poddasze. Z góry dziękujemy za odpowiedź.
    
Tredve
Do Patryk : Powodzenia. My mieszkamy w naszej zetce już rok. Dom sprawdził się jeśli chodzi o koszty ogrzewania. Za 6 miesięcy sezonu zimowego wyszło 1500 zł. Ogrzewanie kominkiem z płaszczem wodnym i instalacji podłogowej na parterze. Ocieplaliśmy 15 cm styropianem oraz daliśmy 30 cm wełny mineralnej na dach.

Patryk
Do Tredve : Dziękujemy za cenne info. Takie koszta cieszą :) My planujemy wstawić piec kondensacyjny i nim grzać ale dodatkowo wstawimy kominek z nadmuchem ciepłego powietrza w dwóch punktach. Ocieplenie będzie podobne - ściany 15 cm styropianu, podłoga 20 cm styropianu, dach wełna lub styropian. Okna Uw - 0,8. Pozdrawiamy.
    
Serdecznie witam. Mam wielką prośbę. Czy ktoś może wybudował Z 38 na terenie Gòrnego Śląska lub Zagłębia? No i czy byłby tak uprzejmy i pozwolił troszkę pozaglądać? Mamy straszny zamęt w głowach odnośnie wyobrażenia kubatury, trochę i wyboru technologii. Z góry bardzo dziękuję. Mój @: [email protected] . Pozdr. Jacek.

Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem