TYLKO DO JUTRA! WSZYSTKIE PROJEKTY DOMÓW TANIEJ O 15%! DODATKI ZA 3000 ZŁ GRATIS! TANIEJ W TYM ROKU JUŻ NIE BĘDZIE! POSPIESZ SIĘ I OSZCZĘDŹ NAWET 5000 ZŁ I WIĘCEJ!
TYLKO DO JUTRA! WSZYSTKIE PROJEKTY DOMÓW TANIEJ O 15%! DODATKI ZA 3000 ZŁ GRATIS!

Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Przyjazny kredyt
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

 • rysunki szczegółowe do projektu
 • kontakt z innymi użytkownikami
 • informację o budowach w okolicy
 • specjalne promocje
 • obserwację innych budujących
 • dodawanie do ulubionych

Komentarze

Co piszą inni

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (01-510) Warszawa, ul. Gen. Zajączka 32, KRS 0000374974 (email kontaktowy: [email protected]).
|
lub
|
podpisz się
^

Grzegorz
Dzień dobry

Przepraszam, jeżeli moje pytania okażą się banalne jednak mogą Państwo powiedzieć jaki jest przybliżony koszt budowy takiego bliźniaka (robocizna i materiał) bo rozumiem, że wszystkie szacunkowe ceny jakie są podawane to ceny robocizny bez materiału ? Proszę również powiedizec co to znaczy segment ? czy to jest połowa bliźniaka czy całość budynku

z poważaniem Grzegorz
  
Czy można wybudować jeden segment jako wolnostojący oddalony od budynku sąsiada o 1.5m (budynek sąsiada w granicy działki ale obrys ściany sąsiada mniejszy od obrysu ściany Zb5. Czy taki budynek nie będzie wyglądał nieproporcjonalnie ? A może jakaś propozycja innego budynku wolnostojącego ale o zachowaniu proporcji pomieszczeń do Zb5. Ściana w granicy niestety ma niskie kondygnacje od frontu całość do rynny 4,5m i długość w głąb 12m. Zb5 jest wyższy do rynny i dłuższy niż 12m w głąb.
 
Mark
Cześć,
Ten dom może być odłączone? i może być większy rozmiar, jak 160m2? Może zostać zmieniony na pierwszym piętrze, więc rodzice pokój i łazienka są na plecach lub domu? Ostatnie pytanie, czy m2 jest większa, może parterze mają dodatkową sypialnię z łazienką?

Co szacunkowy koszt contsruction będzie?

Dzięki
 
Maciej
Witam, jestem zainteresowany zakupem projektu bliźniaka Zb5 - właściwie to już miałem go zamawiać, ale zastanowił mnie jeden zapis w MPZP. Definicja dachu stromego: "dachy o nachyleniu połaci powyżej 35°" i nic więcej na ten temat. Czy dach jak w projekcie tzn. z lukarnami i 35° spadkiem spełni wymogi MPZP?
   
Paweł
Witam
Projekt idealny dla nas. Mam pytanko dotyczące ogrzewania i podgrzewania wody. Przez swoją nowoczesną wizualizację projekt idealnie nadaje się do zamontowania kolektorów słonecznych, co wiązać się będzie z zamontowaniem zbiornika na ciepłą wodę. W związku z tym pytanie czy stosowaliście kiedyś Państwo takie rozwiązanie w tym projekcie? Na przykład czy możliwe będzie zamontowanie takiego zbiornika w pomieszczeniu na parterze? Druga sprawa to pompa ciepła. Czy stosowlaiście kiedyś takie rozwiązanie? Pozdrawiam
      
Ania
Zauwazyłam, że rusynek szczegółowy uległ pewnym niewielkim modyfikacjom, np komin uległ przesunięciu. Wcześniej planowałam w sypialni obok garderoby zrobic kominek Teraz komin biegnie w sypialni obok, tej przy schodach. Czy nadal zrobienie kominka w sypialni przy garderobie nie sprawiłoby wieksyzch problemów, czy trzeba będzie przestawić komn? Dziękuję Pozdrawiam.
  
Rozumiem, że budynek oficjalnie jest dwurodzinny, ale nie zamyka to ścieżki prawnej po wybudowaniu - tj. stwierdzeniu niezależnośc obui lokali mieszkalnych, wydzieleniu osobnych K.W. oraz następnie podziału działki?Czy wyrażają Państwo zgodę na zmianę funkcji garderoby (wymiary 2x2m) na łazienkę? wystarczy dodać po ok. 2m2 z każdego z pokoi (ok. 1x2m) aby uzyskać wygodną 8m2 łazienkę i 1 pokój więcej, tj. w sumie 4 sypialnie 2x15,7m2 i 2x13,5m2.Problemem byłoby doświetlenie tego pomieszczenia - w grę wchodzą jedynie luxfery bądź świetlik dachowy Velux.
 
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem