WSZYSTKIE PROJEKTY DOMÓW TANIEJ O 15%! DODATKI ZA 3000 ZŁ GRATIS! POSPIESZ SIĘ I OSZCZĘDŹ NAWET 5000 ZŁ I WIĘCEJ! JESZCZE TYLKO DZISIAJ!
WSZYSTKIE PROJEKTY DOMÓW TANIEJ O 15%! DODATKI ZA 3000 ZŁ GRATIS! JESZCZE TYLKO DZISIAJ!

Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Przyjazny kredyt
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

 • rysunki szczegółowe do projektu
 • kontakt z innymi użytkownikami
 • informację o budowach w okolicy
 • specjalne promocje
 • obserwację innych budujących
 • dodawanie do ulubionych

Komentarze

Co piszą inni

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (01-510) Warszawa, ul. Gen. Zajączka 32, KRS 0000374974 (email kontaktowy: [email protected]).
|
lub
|
podpisz się
^
    
Bodzio
Mam zamiar kupić ten projekt bo to jedyny, który nam się podoba i pasuje pod każdym względem ale jak zwykle biurokracja i warunki zabudowy jak u kariny 30 stopni i chciałbym to obejść. Proszę o radę, a na pewno projekt weżmiemy. Procz tego piszę odwołanie od decyzji może coś wywalczę bo każą mi budować ten dom 7,5 metra wysoki i o 25 cm krótszy gdzie obok domu zostaje mi 10 metrów. Też myślałem o attyca ale żeby nie zepsuć wyglądu. Dziękuje.
     
Mariusz
Ciekaw jestem efektu po wykonaniu elewacji z blachy, którą przewidujecie na zdjęciach. Faktem jest, że zdarzało mi sie z tym pracować (COR-TEN), natomiast pierwszy raz widze zastosowanie w domku jednorodzinnym. Swoją drogą ...przeszło mi przez myśl by kiedyś zastosować to u siebie - materiał o ciekawych właściwościach, jednak może budzić różne odczucia :) . Może ma ktoś zdjęcia z realizacji z tym właśnie materiałem.
     
Ewelina
Właśnie na ten projekt czekaliśmy :) Tydzień po tym jak się ukazał w nowościach zapadła decyzja o jego kupnie, dlaczego tak długo się zastanawialiśmy? Musieliśmy mieć pewność ze plan zagospodarowania przestrzeni nie wykluczy płaskiego dachu. Teraz niecierpliwie czekamy na kuriera, może ostatnim rzutem na taśmę załapiemy się na RnS i jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem budowę zaczniemy jeszcze w tym roku.

Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem