GOTOWE PROJEKTY DOMÓW Z AŻ 15% RABATEM! PAKIET STARTOWY ZA 3000 ZŁ W PREZENCIE! SPRAWDŹ, ILE ZYSKASZ KUPUJĄC PROJEKT DOMU TU I TERAZ!
GOTOWE PROJEKTY DOMÓW Z AŻ 15% RABATEM! PAKIET STARTOWY ZA 3000 ZŁ W PREZENCIE!

Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Przyjazny kredyt
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

 • rysunki szczegółowe do projektu
 • kontakt z innymi użytkownikami
 • informację o budowach w okolicy
 • specjalne promocje
 • obserwację innych budujących
 • dodawanie do ulubionych

Komentarze

Co piszą inni

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (01-510) Warszawa, ul. Gen. Zajączka 32, KRS 0000374974 (email kontaktowy: [email protected]).
|
lub
|
podpisz się
^
  
Mam pytanie do osób które już mają przynajmniej stan zamknięty. Czy nie wydaje się Wam że w korytarzu na dole jest dość ciemno? Przy założeniu że drzwi wejściowe, drzwi do garażu i do gabinetu są zamknięte, znaczna część korytarza jest ciemna,,, Kusi nas żeby dołożyć wąskie okno (ok 60cmx200cm) po lewej stronie drzwi wejściowych stojąc przed budynkiem.
     
Małopolskie
Do zespołu Z500. Czy moglibyście Państwo stworzyć wizualizacje elewacji ale w klasycznym designu. Większość Waszych projektów jest nowoczesna i wiem , że wtym się specjalizujecie, ale interesuje nas projekt ZX60BG w wersji z elewacją bardziej w klasycznym stylu .Rozważamy kupno tego projektu , ale zastanawiamy się jeszcze tylko z tego względu. Pozdrawiam. Andrzej

Do Małopolskie : Bardzo nam przykro ale w najbliższym czasie nie będzie to możliwe do osiągnięcia. Sukcesywnie wykonujemy wizualizacje do naszych projektów, którym są one niezbędne (dodatkowe bądź nowe).
Rozważymy Pana prośbę dopiero w momencie ukończenia prac nad wizualizacjami, które muszą pojawić się w pierwszej kolejności. Zmiana stylu, designu elewacji do nich aktualnie nie należy.
Proszę porozmawiać na ten temat z architektem, który będzie adaptował projekt do działki.
Oferujemy kontakt z taką osobą w Państwa regionie, proszę napisać taką prośbę na adres: [email protected]
  
Przemek K
Do Marcin : zajebiście :) gratuluję, ja nie mogę się doczekać kiedy będę miał już tak zaawansowaną budowę.
Wiedzę, że zmiana w stolarce okiennej :) my też troszkę ją zmieniliśmy.
proszę więcej zdjęć jak można przesłać na maila :) a co to za dachówka ?
Okna kolankowe były zmieniane ? czy wymiary co w projekcie ? z jakiej firmy ?
  
Marcin
Do K W. : Nie wiem czy temat jeszcze aktualny ale...okna dachowe to te same co w projekcie tzn. fakro, a balkonowe to zwykłe okna PCV zamówione na wymiar, nie trzeba żadnych kołnierzy i innych wynalazków, dekarz musi zrobić od zewnątrz obróbkę z blachy łączącą oba okna, a od wewnątrz łączenie warto ocieplić. zabudować i tyle ... ja to zleciłem montażystom z fakro ;-) .
bez problemu zrobili. Pozdrawiam.
 
Marcin
Do Daniel S. : Według mnie kosztorys w części budowlanej i instalacje jest dość realny czyli do pewnego etapu, dalej tj. w części "wykończenie" jest zbyt optymistyczny np. same balustrady szklane ( jak na wizualizacji) na balkon i taras kosztują tyle co wartość całej pozycji a gdzie izolacje , odwodnienie, itp.
Ale żaden ze mnie fachowiec wiec może źle rozumiem pojęcie "wykończenie"
      
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem