Ho! Ho! Ho! 50% RABATU na wybrane projekty domów z oferty Z500.

Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Dla deweloperów
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

 • rysunki szczegółowe do projektu
 • kontakt z innymi użytkownikami
 • informację o budowach w okolicy
 • specjalne promocje
 • obserwację innych budujących
 • dodawanie do ulubionych

Komentarze

Co piszą inni

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (01-510) Warszawa, ul. Gen. Zajączka 32, KRS 0000374974 (email kontaktowy: [email protected]).
|
lub
|
podpisz się
^
  
Mateusz
Witam czy taki projekt jest już w Polsce zralizowany albo w trakcie budowy i czy ktoś może się pochwalić albo udostempnić zdjiecia lub lokalizacjie pozrawiam tych ktorzy ten projekt wybrali. Jak dobrze pujdzie w przyszłym roku ten projekt bedzie budowany u mnie :)
  
Witam,
Projekt bardzo ciekawy z dwóch podstawowych powodów:
1. Bardzo orginalny oraz niepowtarzalny wygląd ale to jest odczucie subiektywne ponieważ jak wiadomo nie każdemu musi się podobać to samo.
2.Parter zaprojektowany dla rodziców i wszystko co im potrzebne do życia tam się znajduje. Natomiast piętro z przeznaczeniem dla dzieci. Korzyści jakie z tego wynikają są następujące:
-po pierwsze jedni drugim nie wchodzą w paradę i sobie na wzajem nie przeszkadzają czyli dyskrecja i poczucie prywatności a to też jest ważne bo jak córy podrosną i zaczną sprowadzać kawalerów to lepiej być na dole zarówno dla nich jak i dla nas ;-) zresztą przykładów można mnożyć
-po drugie co jest już o wiele istotniejsze kiedy pisklęta wyfruną już z rodzinnego gniazda bo zazwyczaj tak jest to piętro przykręcamy z ogrzewaniem do minimum i grzejemy praktycznie tylko parter a to już daje wymierne korzyści finansowe
-po trzecie kiedy będziemy już w podeszłym wieku i nóżki już nas będą boleć to nie trzeba będzie dzwonić do sąsiada żeby nas wniósł na górę bo chce się nam spać tylko sami damy sobie radę bo sypialnie mamy na dole
Problemy które podałem na pół serio może są prozaiczne i dość śmieszne ,ale dom buduje się na całe życie i na pewnych jego etapach stają się one rzeczywiste i o nich też musimy pamiętać.Zaprojektowanie sypialni na parterze moim zdaniem rozwiązuje te problemy a dom staje się przyjazny do życia i uniwersalny.
Jedyne co bym zmienił to zakładając, że salon z kuchnią znajdują się od strony najbardziej nasłonecznionej to okna na piętrze w pokojach umieściłbym po tej samej stronie czyli od strony południowej oraz dwa niezależne wyjścia na taras.
Pozdrawiam
  
Witam, niestety nie znalazłam w zakładce 'PLAC BUDOWY' powyższego domu, a już na wiosnę kupujemy ten projekt. Zwracam się z prośbą do "odważnych" ;) którzy również skusili się na wybór tego projektu i ruszyli już z budową bądź już ją zakończyli, bowiem chcielibyśmy po prostu zobaczyć ten dom w rzeczywistości.
Nasz e-mail [email protected]
    
Justyna
Witam,
Projekt marzenie. Czy mozliwym by bylo otworzenie sufitu nad kuchnia jadalnia i salonem , tak aby powstal duzy i wysoki pokoj z istniejacym dachem na pietrze. Rozumiem ze trzeba by zmodyfikowac co nieco fasade przednia. Moze tak zostawic mlutki balkonik nad tarasem. ??????
   
Pawel.B
Bardzo bardzo fajny dom , mi pasuje tylko cena nie realna , pytałem sie waszych wykonawców z strony to każdy mówił mi że firma z500 za niża koszty budowy domów . Koszt metra to 2100zł neto z keramzytu lub z cegły 2400 zł . Dlatego bardzo proszę o przedstawienie firmy budowlanej która wykona ten dom przy wariancie cen średnich na śląsku

Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem