GOTOWE PROJEKTY DOMÓW TANIEJ AŻ O 15% + DODATKI ZA 3000 ZŁ GRATIS! WYKORZYSTAJ SZANSĘ I OSZCZĘDŹ NAWET 5.000 ZŁ I WIĘCEJ!
GOTOWE PROJEKTY DOMÓW TANIEJ AŻ O 15% + DODATKI ZA 3000 ZŁ GRATIS!

Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Dla deweloperów
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

 • rysunki szczegółowe do projektu
 • kontakt z innymi użytkownikami
 • informację o budowach w okolicy
 • specjalne promocje
 • obserwację innych budujących
 • dodawanie do ulubionych

Komentarze

Co piszą inni

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (01-510) Warszawa, ul. Gen. Zajączka 32, KRS 0000374974 (email kontaktowy: [email protected]).
|
lub
|
podpisz się
^

   
Agata
Do Damian K. : a czytał Pan komentarze: "Agata : Na dolnym śląsku też prace ruszą wiosną, pozwolenie mamy, tylko dwa mieszkania muszą się jeszcze sprzedać. To jest obecnie najtrudniejsze zadanie" dom jest już zadaszony, ścianki działowe się budują. I najtrudniejsza sprawa do zrobienia - sprzedanie drugiego mieszkania.
   
Damian
Jestesmy wraz z zoną zainteresowani bardzo tym projektem. Ma wszystko to czego potrzebujemy a kształt nam prawie odpowiada. I tu pojawiają się pytania. Czy jest możliwość zrezygnowania z przedniej zabudowy nad drzwiami i calościowo (wejście+garaz) przykrycie wydłużonym dachem? Podona zmiana interesowałaby nas nad wyjściem na taras i częściowo nad tarasem. (podobnie jak w z119).
Obserwuję projekt od dawna i stwierdzam, że niewiele dzieje się w tym obszarze. Czy ktoś w okolicach śląska zdecydował się na realizację tego projektu?
 
Tomek
Witam:)

Muszę przyznać że żona już dawno oglądała wasze projekty i ponownie do nich wracamy gdyż widzimy tu dużo większą funkcjonalność i wykorzystanie przestrzeni użytkowej , ale jak to bywa bez poprawek się nie obejdzie :)
Jedno zasadnicze ważne pytanie - czy posiadacie możliwość zrobienia projektu w systemie budowy z gliny ?
Z tego co wiemy są takie projekty jednak interesuje nas wasza pracownia .
System strawbale jest jeszcze mało popularny ale z powodzeniem sprawdza się nawet w gorszych warunkach atmosferycznych jak polska , a na szczęście nasze prawo budowlane przewiduje takie budownictwo.
Pozdrawiam Tomek

Iwona
Witam. Bardzo nas ten projekt zainteresował, jednak chcielibyśmy wprowadzić kilka zmian.
1. Na naszej działce warunki zabudowy przewidują dach o nachyleniu 40-45 stopni. Czy jest możliwe przeprojektowanie dachu do 40 stopni i czy nie zepsuje to wizerunku całego budynku?
2. Chcielibyśmy przysłonić nieco kuchnię od strony spiżarki ścianą tak na ok 1-1,5 m długości i przenieść na tę ścianę kominek likwidując tym samym komin w gabinecie.
3.Zrobić wykusz pod balkonem.
Czy są to zmiany możliwe do wykonania i nieskomplikowane? Dziękuję
 
Aga
Projekt fajny i bardzo poważnie go rozważamy jako docelowy dla naszej inwestycji. Planujecie moze wersję eko z doplatą do kredytu, która z zachowaniem wyglądu zewnętrznego będzie miała rozkład pomieszczeń jak w wersji wariantowej 38_1? Chodzi mi głównie o rozkład parteru, bez tego nieco niefortunnego umiejscowienia kotłowni/pom gospodarczego w środkowej części budynku. PS. jakie parametry posiada wersja eko, na jaką dopłatę można liczyć? niektóe strony www podają taką informację, może w tym zakresie warto też dokonać zmiany.
  
Beata Kowalska
Przepiękny projekt, który ma wszystko mały pokój na dole na starość, łazienkę w ktorej mieści się prysznic. Kuchnia i łazienka obok siebie i nad, co jest ważne przy ekologicznej oczyszczalni ścieków. Duża kotłownia, którą mam nadzieję da się przerobić na paliwo stałe(owies). Cieszę się, że w końcu wróciła moda na domy bez okapów, bo mieszkam na śląsku opolskim i tak tu wygląda przedwojenna zabudowa, a ja nie cierpię haosu architektonicznego. Na razie mam działkę. Będę budować za ok.4 lata, bo wtedy będę miała 300 tyś ze sprzedaży mieszkania. Nie stać mnie więc na tak duży metraż. Myślę jednak, że doczekam się czegoś podobnego dla siebie. Dziękuję bardzo!

Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem