zamknij
projekty domów
adaptacja i zmiany
przyjazny kredyt
projekt z budową

KONTO Z500

Załóż konto Z500. Uzyskasz wiele przydatnych narzędzi:
 • dodaj do ulubionych
 • porównaj ulubione projekty
 • zobacz jak budują
 • zapytaj jak idzie budowa
 • zobacz kto buduje w okolicy
 • pobierz rysunki szczegółowe do projektu
ZAŁÓŻ KONTO
Masz już konto?
Projekt z budowągotowy na 2017
 • Zx14

 • 206 + 33
 • Nowość Z500

  Projekt z budową?

  Zobacz oferty firm budowlanych na budowę tego domu

  Projekt z Budową to kompleksowa
  usługa budowy domu.

  • Budowę przeprowadzi sprawdzony Wykonawca
  • Dom będzie spełniał cieplne normy unijne
  • Zyskasz kontrolę nad wydatkami i terminami
  • Otrzymujesz gwarancję jakości

  dowiedz się więcej

Nowoczesny dom piętrowy z garażem od frontu i przestronnym wnętrzem.

Zamów adaptację projektu

Kredyt na budowę - wypełnij wniosek

murowany
dostępność projektu: 3 dni robocze
4 570 

Komentarze

Co piszą inni

Co Ty na to?

|
lub
|
podpisz się
^

Bolesław
Nie daje się weysłać jako pomysł na wariant, więc robię komentarz. Moze czytają:
Potrzebny projekt z piwnicą pod całym domem z garażem o kondygnację niżej. W miejsce garażu na parterze, pokój z łazienką w miejsce schowka (np. pokój gościnny). Ze względu na wymiary działki, kuchnia na parterze zmniejszona przez obcięcie wystającej części budynku na prawo od wejścia. Dobrze by było zrobić w wersji "lustrzane odbicie" jako wersję podstawową.
Jest działka, jest zamiar budowy i walczymy o fundusze by w przyszłym roku wybudować. Jutro dokładnie działkę zmierzymy. Ulica znajduje się od południowej strony działki i ta krawędź działki jest krótka. Od zachodniej strony jest pas 4 metry którego nie można zabudować ani inaczej zagospodarować ze względu na media i od tej strony może być wejście do budynku od samej ulicy pasem służebności i tu ściana może być prosta na całej długości. Piętro może mieć obrys jak dotychczas w projekcie. Działka jest długa około 30 metrów w kierunku północnym. Od wschodu i północy blisko granicy znajdują się domy sąsiadów. Szerokość działki około 15 do 16 metrów.
Dodatkowo:
Kominek (na parterze. Kotłownia w piwnicy. Ogrzewanie podłogowe, Kocioł gazowy dwufunkcyjny oraz rezerwa - kocioł ekologiczny opalany peletem lub rozdrobnionymi gałęziami, sieczką itp.
Można rozważyć urządzenie tarasu na dachu.
   
KMa
Kupiliśmy ten projekt UWAGA powierzchnia zabudowy wg projektu wynosi 147,5 m!!!!!!!

Proszę uważać przy wyborze projektu bo taka różnica jest dosyć duża. Gdybyśmy wiedzieli wcześniej o tym że powierzchnia zabudowy jest taka to już moglibyśmy rozpoczynac budowę. A tak zmiana warunków zabudowy zajęła nam 2 miesiące.

Mimo kilku wizyt w studiu z500 nikt nie poinformował nas o tym, że jest inna...

        
Viki
Witam serdecznie,Widzę, że Państwo ze studia z500 bardzo często odpowiadają na komentarze internautów przy innych projektach. W przypadku domu zx14, rzeczywiście brakuje iskierki. Czy byliby Pańswto uprzejmi odpowiedzieć na pytanie "co ze śniegiem na dachu"?

Interesuje mnie również kwestia rozwiązań technicznych oraz u zytych materiałów - czy można je zmienić? Jaki jest koszt takich zmian?

Obsługa klienta
Do Viki : Dach od czasu do czasu będzie trzeba odśnieżyć. Alternatywnie można zastosować specjalne maty grzewcze którę będą rozstawiać śnieg.Materiał i technologia budowy ostecznie jest zawsze dowolna. W projekcie zastosowano ściany z bet. komurkowego lub ceramiki.

Koszt zmiany technologi zależy od wyceny Architekta Adaptujacego.
 
Joanna
Projekt baaardzo fajny, może rzeczywiście poza tą sypialnią z założenia raczej od ulicy, ale w takim fajnym domu mogłabym to zaakceptować:). Powracam do pytania zadanego przez kogoś na początku roku - co ze śniegiem??? Samemu trzeba "mechanicznie" usuwać, czy są jakieś cudowne rozwiązania, które można by tu zastosować?
   
Obsługa klienta
Do raf : to zaraz po tym jak iPhony Appla oraz oprogramowanie Archicad i Adobe - stanieje....a, no i jeszcze euro, benzyna i i diamenty .... :)

Ze względu na to, że szanujemy Wasze opinie - ustaliliśmy okresowo nową cenę projektu na 7900zł - co oznacza, że można teraz zaoszczędzić aż do 2000zł!
 
załaduj więcej
Co ulepszyć?