Ho! Ho! Ho! 50% RABATU na wybrane projekty domów z oferty Z500.

Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Dla deweloperów
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

 • rysunki szczegółowe do projektu
 • kontakt z innymi użytkownikami
 • informację o budowach w okolicy
 • specjalne promocje
 • obserwację innych budujących
 • dodawanie do ulubionych

Komentarze

Co piszą inni

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (01-510) Warszawa, ul. Gen. Zajączka 32, KRS 0000374974 (email kontaktowy: [email protected]).
|
lub
|
podpisz się
^
    
Przemek
Warunki zabudowy i geometria działki (dł. elewacji 16m, a gł. działki 18 m) bardzo ograniczają wybór projektu. Ten by pasował idealnie, gdyby nie nachylenie dachu. Wymagane jest 25 stopni. Czy można zmienić nachylenie dachu (czy musi to również dotyczyć garażu) i jak to wpłynie na wygląd samego budynku?
 
Michał U.
Buduję ZX8 i jestem już na etapie elewacji. Pytanie:, Jaka jest powierzchnia elewacji? Buduję identycznie jak jest w projekcie bez żadnych zmian. Kupiłem od Państwa zestawienie mat., ale niestety nie zawiera ona elewacji. Będę wdzięczny za szybką odpowiedź, ponieważ jestem w trakcie negocjacji ceny za robociznę ocieplenia.
    
Obsługa klienta
Do Ewa : Myślę, że raczej chodzi tu o ściankę kolankową i to, że częściowo dach musi ograniczać powierzchnię użytkowa pomieszczeń /skosy/. Najlepiej jednak dowiedzieć się dokładnie u źródła, gdyż urzędy potrafią to w różny sposób interpretować.
  
Marcin
Mi i żonie bardzo podoba się ten projekt domu. Mamy jednak pytanie do Państwa odnośnie zaprojektowanego pokrycia dachowego. Jak to jest z hałasem podczas ulewy w przypadku blachodachówki, czy jest on tak znaczny jak w przypadku domów z poddaszem użytkowym? Pan Rafał napisał poniżej, że orientacyjna dopłata do dachówki ceramicznej to ok. 7 tys. zł, czy rzeczywiście jest to całkowita dopłata? Przy zwiększeniu nachylenia dachu nad garażem o 7 st., czy konieczne będzie zlikwidowanie okna na klatce schodowej, czy wystarczy spłaszczyć czubek tego daszku?

Czy jest możliwe powiększenie odrobinę pokoi dzieci np. zabierając 25 cm z łazienki i najmniejszego pokoju?

Czy ktoś z budujących ten dom, mógłby udostępnić zdjęcia i/lub informacje o poniesionych dotychczas kosztach budowy? Mój adres e-mail: [email protected]

Obsługa klienta
Do Marcin : W dolnym pasie wiązarów zaprojektowano ocieplenie, co z pewnością wygłuszy ewentualne hałasy ulewy itp.
Ciężko nam szacować koszty pokrycia, wszystko zależy od konkretnego produktu. Najlepiej wycenić i porównać koszty u wybranych producentów.
Na etapie adaptacji można dopasować projekt do własnych potrzeb-jeżeli zależy Panu na oknie na klatce schodowej można oczywiście dostosować zadaszenie nad garażem.
Z powiększeniem pokoi nie powinno być problemu-wystarczy przesunąć ścianki działowe.
   
Ja właśnie jestem na etapie stanu surowego otwartego jak dotąd kosztowało mnie to ok 180.000 brutto , + okna 25.000 (pakiet 3-y szybowy z U-0,7.+ocieplenie 9000 bez tynku.

Dom ładnie rozplanowany szczególnie wielkie okna w jadalni, Ja zmieniłem troszkę przód i zrobiłem zamiast zadaszenia na garażu taras wyszło ok 45m2 pięknego tarasu :)

Pokoje na piętrze mogły by być większe, bardzo niekorzystne usytuowanie kominka praktycznie w wejściu ja przesunąłem komin i schowałem go w ścianie w sypialni na piętrze a nie w przedpokoju zdecydowanie lepiej, dom ogólnie robi wrażenie ale dopiero po wytynkowaniu.
 
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem