🌺🌺🌺 WIOSENNA PROMOCJA W Z500! 🌺🌺🌺 10% RABATU NA WSZYSTKIE PROJEKTY DOMÓW! 🌺🌺🌺 POSPIESZ SIĘ! PROMOCJA TRWA TYLKO DO 23.04.2018 🌺🌺🌺

zamknij
projekty domów
adaptacja i zmiany
przyjazny kredyt
plac budowy

KONTO Z500

Załóż konto Z500. Uzyskasz wiele przydatnych narzędzi:
 • dodaj do ulubionych
 • porównaj ulubione projekty
 • zobacz jak budują
 • zapytaj jak idzie budowa
 • zobacz kto buduje w okolicy
 • pobierz rysunki szczegółowe do projektu
ZAŁÓŻ KONTO
Masz już konto?
 • Zx6

 • 162 + 21
 • 318  tys. zł

Współczesny dom z garażem, wiatą na dodatkowy samochód i dużym tarasem na piętrze.

Zamów adaptację projektu

Kredyt na budowę - wypełnij wniosek

murowany
dostępność projektu: 3 dni robocze
3 670 

Komentarze

Co piszą inni

Co Ty na to?

|
lub
|
podpisz się
^
   
Здравствуйте, Z500! Благодарю Вас за Вашу работу. Молодцы! Вы делаете очень хорошие проекты. Но, для принятия окончательного решения о выборе Zx6 для строительства, мне необходимо ознакомиться с более подробными чертежами этажных планировок с указанными размерами комнат и помещений. Где я могу посмотреть размеры? Еще раз спасибо! С уважением, Андрей.

Здравствуйте, Z500! Благодарю Вас за Вашу работу. Молодцы! Вы делаете очень хорошие проекты. Но, для принятия окончательного решения о выборе Zx6 для строительства, мне необходимо ознакомиться с более подробными чертежами этажных планировок с указанными размерами комнат и помещений. Где я могу посмотреть размеры? Еще раз спасибо! С уважением, Андрей.
  
Do Hania : Kosztorys szacunkowy na naszej stronie jest przygotowany w celu badania celowości i opłacalności inwestycji. Kosztorys ten nie wymaga sporządzania dokładnych przedmiarów. Nie można się jednak na nim opierać przy określaniu dokładnej wartości robót. Nie może też stanowić podstawy umowy na roboty budowlane z uwagi na szacunkowy charakter.
Kosztorys szczegółowy jak najbardziej może Pani zamówić. Kosz realny to 450tyś zł brutto.
 
Obsługa klienta
Do ewa : Powierzchnia tych domów jest niemal identyczna, więc koszt będzie podobny.

Koszt budowy zależy od inwestora, regionu, firmy itd. Często inwestorzy zapominają, że wprowadzili do projektu zmiany, które znacznie podwyższają koszt budowy, np. podpiwniczenie budynku, podniesienie ścianki kolankowej, zmiana konstrukcji stropu, dachu, poszerzenie budynku itp. Najlepiej przeprowadzić własną kalkulację w oparciu o konkretne ceny materiałów i robocizny dla okolicy.

Ewa
Do ewa : Czy w najbliższym czasie pojawia sie jeszcze jakieś nowe projekty domów piętrowych tego typu? Trzeba przyznać, ze w tej chwili chyba jako jedyni macie jakieś sensowne projekty domów w tym stylu a i tak jest ich bardzo mały wybór w porywaniu do innych :( Obserwując natomiast tendencję budowlaną- staja się coraz popularniejsze.
     
Anna
Bardzo proszę uważać na błędy w wymiarach - właśnie budujemy dom i co rusz natrafiamy na różne "kwiatki". Na plus dla domu: bardzo solidnie zaprojektowany dach i doskonałe rozplanowanie wnętrz. Po zakupie projektu proponowalibyśmy poprosić znajomego architekta, żeby wszystko przejrzał i przeliczył raz jeszcze. Pozdrowienia.
 

1. w dniu odbioru projektu otrzymałem informacje że kosztorys będzie w ciągu TYGODNIA

2. zapłaciłem z góry za coś czego nie dostałem

3. czy nie można napisać: koszt budowy = 430 tys +/- 20% ; nie było by prościej?

4. czy nie można by wydrukować tych kilku stron i dołączać ich do projektu a swoją droga przesłać pliki?

mam nadzieję że te uwagi komuś posłużą.

Pozdrawiam

Przemmia
Po 3 tygodniach od zapłacenia za kosztorys (z góry) i projekt dostałem właśnie kosztorys tego domu: 502 000 zł netto...
Jest przecież 430 000 zł! Jak można tak ludzi w błąd wprowadzać...
Człowiek kupuje przecież projekt z myślą o jego realizacji i przelicza koszty.
Tragedia!
Kosztorys w dziwnych plikach... Pracownica biura z pytaniami odsyła mnie do firmy kosztorysowej...

Obsługa klienta
Do Przemmia : Czas oczekiwania na kosztorys jest to ok. 10-15 dni roboczych co by się zgadzało z terminem gdy Pan otrzymał materiał. Dodam jeszcze że zależał Panu na czasie by zakupić projekt, był gotowy dnia następnego od zamówienia, gdzie odebrał go Pan osobiście w naszym biurze. Informowaliśmy jednak że na kosztorys trzeba zaczekać gdyż należy go wykonać :) Kalkulacja na stronie internetowej jest szacunkowa kalkulacją o czym informujemy i nie ukrywamy, że koszty mogą się nieraz różnić nawet +/-15%. Zawsze należy dodać ok 20% kosztów do wyliczeń szacunkowych.Jak to informują w komentarzach inwestorzy przy innych projektach z doświadczenia wiedzą ze wszystko zależy od systemu budowy ( budowa na zlecenie czy tez np. systemem gospodarczym), ceny za materiały również mają olbrzymie znaczenie. Takie uwagi są bardzo przydatne dla przyszłych posiadaczy swojego wymarzonego domu. Ze strony technicznej: Pliki są w programie Rodos do pobrania ze strony danej firmy. Inwestorów wysyłamy do kosztorysanta z pytaniami o program aby udzielił bardzo szczegółowej informacji, nieraz mogą być różne problemy a nam zależy by inwestor uzyskał szczegółowe informacje.
 
Rafał
Razem z małżonką zdecydowaliśmy się na budowę tego domu ale przed zakupem projektu bardzo chętnie poznalibyśmy opinię osób, które ten dom wybudowały.

Zawsze po zbudowaniu okazuje się iż coś można było wykonać lepiej coś poprawić a niestety nie mieszkając w tym domu ciężko wyłapać te niuanse. Bardzo bym prosił o kontakt osoby, które mogą podzielić się doświadczeniami z budowy Zx6.

Z małżonką na pewno dokonamy modyfikacji:

- przeróbka garażu na dwu stanowiskowy

- usunięcie ściany odzielającej salon od schodów

- zamiast tarasu nad garażem i pokojem zrobimy dach (w domku nigdy nie siedzi się na tarasie nad piętrem a tylko jest problem z jego izolacją bo ciągle coś cieknie)
 
załaduj więcej