PROMUJEMY DOMY DREWNIANE! AŻ DO 50% RABATU NA WYBRANE PROJEKTY DOMÓW W TECHNOLOGII SZKIELETOWEJ. WYKORZYSTAJ SZANSĘ I OSZCZĘDŹ NAWET 5.000 ZŁ I WIĘCEJ!

projekty domów
adaptacja i zmiany
przyjazny kredyt
plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

 • rysunki szczegółowe do projektu
 • kontakt z innymi użytkownikami
 • informację o budowach w okolicy
 • specjalne promocje
 • obserwację innych budujących
 • dodawanie do ulubionych

Współczesny dom z garażem, wiatą na dodatkowy samochód i dużym tarasem na piętrze.

Zamów adaptację projektu

Kredyt na budowę - wypełnij wniosek

murowany
murowany
dostępność projektu: 3 dni robocze
3 970 

Komentarze

Co piszą inni

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (01-510) Warszawa, ul. Gen. Zajączka 32, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
|
lub
|
podpisz się
^
   
Андрей
Здравствуйте, Z500! Благодарю Вас за Вашу работу. Молодцы! Вы делаете очень хорошие проекты. Но, для принятия окончательного решения о выборе Zx6 для строительства, мне необходимо ознакомиться с более подробными чертежами этажных планировок с указанными размерами комнат и помещений. Где я могу посмотреть размеры? Еще раз спасибо! С уважением, Андрей.

Андрей
Здравствуйте, Z500! Благодарю Вас за Вашу работу. Молодцы! Вы делаете очень хорошие проекты. Но, для принятия окончательного решения о выборе Zx6 для строительства, мне необходимо ознакомиться с более подробными чертежами этажных планировок с указанными размерами комнат и помещений. Где я могу посмотреть размеры? Еще раз спасибо! С уважением, Андрей.
  
Do Hania : Kosztorys szacunkowy na naszej stronie jest przygotowany w celu badania celowości i opłacalności inwestycji. Kosztorys ten nie wymaga sporządzania dokładnych przedmiarów. Nie można się jednak na nim opierać przy określaniu dokładnej wartości robót. Nie może też stanowić podstawy umowy na roboty budowlane z uwagi na szacunkowy charakter.
Kosztorys szczegółowy jak najbardziej może Pani zamówić. Kosz realny to 450tyś zł brutto.
 
Obsługa klienta
Do Anna P. : Powierzchnia tych domów jest niemal identyczna, więc koszt będzie podobny.

Koszt budowy zależy od inwestora, regionu, firmy itd. Często inwestorzy zapominają, że wprowadzili do projektu zmiany, które znacznie podwyższają koszt budowy, np. podpiwniczenie budynku, podniesienie ścianki kolankowej, zmiana konstrukcji stropu, dachu, poszerzenie budynku itp. Najlepiej przeprowadzić własną kalkulację w oparciu o konkretne ceny materiałów i robocizny dla okolicy.

Anna P.
Czy w najbliższym czasie pojawia sie jeszcze jakieś nowe projekty domów piętrowych tego typu? Trzeba przyznać, ze w tej chwili chyba jako jedyni macie jakieś sensowne projekty domów w tym stylu a i tak jest ich bardzo mały wybór w porywaniu do innych :( Obserwując natomiast tendencję budowlaną- staja się coraz popularniejsze.
      
Przemmia
Po 3 tygodniach od zapłacenia za kosztorys (z góry) i projekt dostałem właśnie kosztorys tego domu: 502 000 zł netto...
Jest przecież 430 000 zł! Jak można tak ludzi w błąd wprowadzać...
Człowiek kupuje przecież projekt z myślą o jego realizacji i przelicza koszty.
Tragedia!
Kosztorys w dziwnych plikach... Pracownica biura z pytaniami odsyła mnie do firmy kosztorysowej...

Rafał
Razem z małżonką zdecydowaliśmy się na budowę tego domu ale przed zakupem projektu bardzo chętnie poznalibyśmy opinię osób, które ten dom wybudowały.

Zawsze po zbudowaniu okazuje się iż coś można było wykonać lepiej coś poprawić a niestety nie mieszkając w tym domu ciężko wyłapać te niuanse. Bardzo bym prosił o kontakt osoby, które mogą podzielić się doświadczeniami z budowy Zx6.

Z małżonką na pewno dokonamy modyfikacji:

- przeróbka garażu na dwu stanowiskowy

- usunięcie ściany odzielającej salon od schodów

- zamiast tarasu nad garażem i pokojem zrobimy dach (w domku nigdy nie siedzi się na tarasie nad piętrem a tylko jest problem z jego izolacją bo ciągle coś cieknie)
 
Przemysłw Rainczuk
Witam,

dziękuje za szybką i wyczerpującą odpowiedz na powyższe pytanie.Mam jeszcze jedno.

Ten projekt jest wnętrzem i wymiarami bardzo zbliżony do projektu Z29 (to są moi liderzy) ale szacowany koszt budowy jest ponad 100tys zł wyższy. Czy mogą Państwo zdradzić ska bierze się aż taka różnica? Nie ukrywam, że szacunkowy kosztorys jest dla nas jednym z głównych czynników przy wyborze projektu dla nas.
 
załaduj więcej
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem