GOTOWE PROJEKTY DOMÓW Z AŻ 15% RABATEM! 🐣 WYBRANE DODATKI 50% TANIEJ Z OKAZJI ŚWIĄT WIELKANOCY! 🐣 OSZCZĘDŹ NAWET 10.000 ZŁ I WIĘCEJ!
GOTOWE PROJEKTY DOMÓW Z AŻ 15% RABATEM! 🐣 WYBRANE DODATKI 50% TANIEJ Z OKAZJI ŚWIĄT!
Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Dla deweloperów
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

  • rysunki szczegółowe do projektu
  • kontakt z innymi użytkownikami
  • informację o budowach w okolicy
  • specjalne promocje
  • obserwację innych budujących
  • dodawanie do ulubionych

Komentarze

Co piszą inni

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
|
lub
|
podpisz się
^
 
Obsługa klienta
Do Angela : Aktualnie wizualizacje są robione na razie innych projektów, ale z czasem na pewno zostaną dodane również do tego projektu :)
 
Obsługa klienta
Do Angela : Bardzo się cieszymy, że się podoba, aktualnie nasz grafik komputerowy robi do innych projektów wnętrza więc prosimy o cierpliwość.
   
Ewelina
Witam, czy ktoś już buduje Z 263?

My zastanawiamy się nad położeniem kominka - trochę w niefortunnym miejscu bo może zasłaniać wykusz oraz w pokoju na górze zajmuje także znaczącą część. Chętnie byśmy przenieśli. Dodatkowa kwestia to łazienka - również mogła by być mniejsza - chcielibyśmy zmieścić - zastanawialiśmy się czy nie wygospodarować części na łazienkę z pomieszczenia gospodarczego.
    
Beata
Do Jakub K. : Wyjście na balkon z łazienki super pomysł- można od razu wywiesić pranie na świeżym powietrzu ;-) Zastanawiam się tylko czy dałoby radę wydzielić jeszcze jedną łazienkę przy jednej z sypialni ("prywatną dla rodziców") oraz garderobę?
 
Beata
Do Jakub K. : Bardzo dziękuje za odpowiedź. Zależy nam pomieszczeniu typu Master bedroom. Cieszę się, że jest tu taka opcja ;-)

Karolina
Do Jakub K. : Witajcie, też zastanawiam się na tym projektem. Nie wiecie może czy kosztorys jest opracowany na stan deweloperski surowy itp? Czy przewidziane są jakieś jeszcze dodatki w tym kosztorysie?

Zastanawia mnie, czy można jakoś zniwelować ten "próg" pomiędzy sypialnią/garażem a resztą pomieszczeń na piętrze?

Jeszcze jedno pytanie o okna dachowe, jak myślicie da się tak zrobić, żeby zamiast dwóch zrobić po 1 z każdej strony?

Pozdrawiam

Obsługa klienta
Do Jakub K. : Kosztorys jest opracowany na stan deweloperski.
Można usunąć uskok, który jest przy garażu. Zwiększą się powierzchnie pomieszczeń.
Okna dachowe można dowolnie usuwać bądź dodawać, trzeba mieć na uwadze tylko aby był spełniony stosunek powierzchni okien (w świetle ościeżnic) do powierzchni pomieszczeń 1/8.

Natala198606
Do Jakub K. : witam, chciałabym zapytać o możliwość rezygnacji z garażu, gdyż działka ma 22m szerokości. Jakie są koszty takiej zmiany i kto je nanosi, Państwo czy jakikolwiek projektant już po zakupie projektu?

Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem