WSZYSTKIE GOTOWE PROJEKTY DOMÓW TANIEJ AŻ O 15%! W PREZENCIE SŁODKA NIESPODZIANKA OD Z500! POSPIESZ SIĘ I WYKORZYSTAJ SZANSĘ! PROMOCJA TRWA TYLKO DO 23.10.2019
WSZYSTKIE GOTOWE PROJEKTY DOMÓW TANIEJ AŻ O 15%! W PREZENCIE SŁODKA NIESPODZIANKA OD Z500!

Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Przyjazny kredyt
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

 • rysunki szczegółowe do projektu
 • kontakt z innymi użytkownikami
 • informację o budowach w okolicy
 • specjalne promocje
 • obserwację innych budujących
 • dodawanie do ulubionych

Warianty

Inne wersje projektu

 • Z256 D - Mały, tani w wykonaniu, parterowy dom, z dwiema wygodnymi sypialniami.

  Mały, tani w wykonaniu, parterowy dom, z dwiema wygodnymi sypialniami.

  pow. użytkowa / netto
  87,9 m²
  pow. zabudowy
  103 m²
  min. wymiary działki
  19,2 m² x 17,2 m²
  kąt dachu
  30 °
  + taras boczny
 • Z256 GL - Mały, tani w wykonaniu, parterowy dom z garażem po lewej stronie.

  Mały, tani w wykonaniu, parterowy dom z garażem po lewej stronie.

  pow. użytkowa / netto
  86,8 / 113,2 m²
  pow. zabudowy
  144 m²
  min. wymiary działki
  23,4 m² x 17,2 m²
  kąt dachu
  30 °
  + garaż
  + taras boczny
 • Z256 GL HB - Mały, tani w wykonaniu, parterowy dom

  Mały, tani w wykonaniu, parterowy dom

  pow. użytkowa / netto
  85,1 / 118,8 m²
  pow. zabudowy
  139 m²
  min. wymiary działki
  23,4 m² x 17,2 m²
  kąt dachu
  30 °
  + garaż
  + taras boczny
 • Z256 pc - wariant z zastosowaniem pompy ciepła oraz ogrzewania podłogowego

  wariant z zastosowaniem pompy ciepła oraz ogrzewania podłogowego

  pow. użytkowa / netto
  86,9 m²
  pow. zabudowy
  108 m²
  min. wymiary działki
  19,2 m² x 17,3 m²
  kąt dachu
  30 °

Masz pomysł na wariant?

Podoba Ci się projekt, ale chcesz coś zmienić? Opisz jakie zmiany chcesz wprowadzić. Możesz dodać uproszczony szkic lub koncepcje ze swoim pomysłem. Tutaj każda koncepcja jest dobra, a te najlepiej oceniane zostaną nagrodzone.

 1. 1. dodaj pomysł
 2. 2. zagłosuj na najlepszy pomysł
 3. 3. wdrożymy najlepsze rozwiązania


Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (01-510) Warszawa, ul. Gen. Zajączka 32, KRS 0000374974 (email kontaktowy: [email protected]).
|
lub
|
podpisz się
^

Pomysły i komentarze

1. Zacznę od tego, że wydłużam garaż w stronę tarasu pozostawiając front bez zmian, by nie zakłócać koncepcji przodu budynku. Tworzę w ten sposób nowe, przejściowe na tył budynku pomieszczenie na końcu garażu. W powstałej części tego pomieszczenia we wnęce za drzwiami mogłyby stanąć elementy instalacji pompy ciepła, zaś w części pod oknem powstaje przestrzeń narzędziowa jako kącik do majsterkowania.

2. Zamieniam lokalizację sypialni by wykorzystać drzwi na taras do łatwiejszego wynoszenia pościeli na dwór. W wejściu do sypialni dostawiam ściankę przez co powstaje przejściowa mała garderoba. Jednocześnie sypialnia oddala się od garażu przez co staje się mniej narażona na hałasy z garażu.

3. Dotychczasowe pomieszczenie gospodarcze zmniejszam tworząc awaryjne dodatkowe wc przy ścianie pod oknem i pozostawiam jako przejściowy pokoik gdzie mogłaby stanąć suszarka i deska do prasowania. Wejście usuwam z sieni zyskując miejsce na wieszaki ubraniowe i wstawiam w holu na przeciwko nowej sypialni. Gdyby jeszcze minimalnie zmniejszyć łazienkę to zyskujemy w ten sposób całkiem sporo miejsca.

4. W Kuchni na granicy pokoju dziennego przedłużam ściany i wstawiam rozsuwane drzwi by zachować kuchnię otwartą na co dzień, a jednocześnie w razie potrzeby częściowo zakrytą w czasie wizyt gości gdy w kuchni może wtedy nie panować idealny porządek.

jeśli zdecyduję się na wykorzystanie tego projektu, to właśnie z takimi zmianami chciałbym go zrealizować. Na rozsądnej powierzchni użytkowej powstanie dla mnie w ten sposób większa funkcjonalność domu prawie idealna dla 2 osób. Waham się tylko nad lokalizacją zapasowego wc z umywalka by było nie przy ścianie z oknem ale przy ścianie holu z wejściem na przeciw sypialni, a wtedy wejście do pom. gospodarczego byłoby z sieni. Szkoda że nie chce działać dodawanie załączników...
Pozdrawiam.

Głosowały 2 osoby


Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem