WSZYSTKIE GOTOWE PROJEKTY DOMÓW TANIEJ AŻ O 15%! W PREZENCIE SŁODKA NIESPODZIANKA OD Z500! POSPIESZ SIĘ I WYKORZYSTAJ SZANSĘ! PROMOCJA TRWA TYLKO DO 23.10.2019
WSZYSTKIE GOTOWE PROJEKTY DOMÓW TANIEJ AŻ O 15%! W PREZENCIE SŁODKA NIESPODZIANKA OD Z500!

Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Przyjazny kredyt
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

 • rysunki szczegółowe do projektu
 • kontakt z innymi użytkownikami
 • informację o budowach w okolicy
 • specjalne promocje
 • obserwację innych budujących
 • dodawanie do ulubionych

Komentarze

Co piszą inni

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (01-510) Warszawa, ul. Gen. Zajączka 32, KRS 0000374974 (email kontaktowy: [email protected]).
|
lub
|
podpisz się
^
       
Moje zainteresowanie tym projektem wzrosło jeszcze bardziej ponieważ brałem udział w budowie Baaardzo podobnego budynku dla moich rodziców . Kosztorys na pewno nie jest niedoszacowany- całą robotę odwaliliśmy w systemie gospodarczym – jedyną osobą z zewnątrz był cieśla. Przy 90m2 w parterze stan surowy otwarty osiągnęliśmy już za 38 tyś. zł nawet wykopy pod fundament zrobiliśmy ręcznie :)
Ale do rzeczy.
Szukam możliwości budowy tego domu jako pasywnego. Czy jest taka możliwość?
Fundament chciałbym wykonać w technologii firmy Legalett , czy da się zastosować go do tego budynku?

             
Witam serdecznie,
Jeśli ktoś buduje ten dom to proszę o kontakt, koszt budowy podany na str. jest mocno zaniżony więc jeśli ktoś może zamiescic realny koszt stanu surowego zamkniętego metodą gospodarcza. Wracając do poprzednich maili część osób pisała o podniesieniu ścianki kolankowej zastanawiamy się ile powierzch. można uzyskac przy podniesieniu o 70cm.

Hyzmont
Do Malgorzata H. : Witam ja buduję i jestem na etapie więźby. Mam projekt z doklejonym garażem.Powinienem zamknąć się w 140000 z robocizną za stan surowy otwarty z dachówką ceramiczną.Scianki kolankowej nie podnosiłem i poddasze użytkowe będzie miało 49m2 od 1.90 plus skosy.Postaram się dodać zdjęcia z realizacji i poszczególnych etapów.

Do Malgorzata H. : Witam
stan surowy otwarty (dom budowany z silki, dachówk creaton-kolor łupka) 130.000 do tego dojdą okna energooszczędne trzy szybowe, drewniane-meranti 22.000 netto
spory koszt wydaje mi się aż tak nie potrzebny w projekcie to beton i zbrojenie -zbyt wiele.
Zmiany wizualne to brak "pergoli", od frontu okna wysokość 2.10 dostosowane do drzwi wejściowych, reszta okien podwyższona do 2.50( miały być żaluzje zewnętrzne podtynkowe lecz zrezygnowaliśmy z nich na rzecz lepszych okien)
  
Hyzmont
Ja czekam na pozwolenie na budowe i licze zacząć z końcem lipca.Moje zmiany w projekcie to wyburzenie ścianki oddzielającej salon od środkowego pokoju,schody na poddasze w wiatrołapie,llikwidacja środkowego okna od strony salonu.Ścianki kolankowej nie podnosze chyba że o jeden pustak.Garaż typowy doklejony ze strony ślepej domu.A gdzie budujesz Krystian?
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem