GOTOWE PROJEKTY DOMÓW TANIEJ AŻ O 15% + DODATKI ZA 3000 ZŁ GRATIS! WYKORZYSTAJ SZANSĘ I OSZCZĘDŹ NAWET 5.000 ZŁ I WIĘCEJ! JESZCZE TYLKO DZISIAJ!
GOTOWE PROJEKTY DOMÓW TANIEJ AŻ O 15% + DODATKI ZA 3000 ZŁ GRATIS! JESZCZE TYLKO DZISIAJ!

Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Dla deweloperów
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

 • rysunki szczegółowe do projektu
 • kontakt z innymi użytkownikami
 • informację o budowach w okolicy
 • specjalne promocje
 • obserwację innych budujących
 • dodawanie do ulubionych

Komentarze

Co piszą inni

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (01-510) Warszawa, ul. Gen. Zajączka 32, KRS 0000374974 (email kontaktowy: [email protected]).
|
lub
|
podpisz się
^


     
Tomek
Projekt bardzo fajny. Rzeczywiście bardzo rozsądnie rozplanowano pomieszczenia. Chciałbym się spytać o jedną rzecz jeśli można. Wg podanego kosztorysu koszty budowy są bardziej niż zachęcające. Z czego to wynika? Tzn. są podobne, jeśli chodzi o powierzchnię i "klasę" domy z Państwa oferty typu z148 czy z186, które są droższe o kilkadziesiąt tys. zł. Jestem dopiero na etapie wyboru projektu i może pewnych rzeczy nie dostrzegam, ale byłbym wdzięczny za wyjaśnienie, z czego taka różnica wynika (jest jakiś haczyk? :) ). Widzę, że ten projekt ma gorsze parametry energetyczne. Czy to właśnie kwestia jakichś tańszych, mniej energooszczędnych materiałów przesądza o szacowanym koszcie budowy? Z góry dziękuję za odpowiedź i gratuluję udanego projektu.
  
Małgosia
Witam

mam pytanie do układu pomieszczeń na parterze domu wg projektu z231, a mianowicie chciałabym przenieść pokój a w jego miejsce wstawić kuchnię, a jadalnie umieścić w miejscu wykuszu. W załączniku wstawiłam rysunek układu parteru jaki mi się podoba (zrobiłam w paint ;-)) i stąd pytanie czy na etapie adaptacji jest możliwe takie rozwiązanie? Dziękuję za odpowiedź pozdrawiam
         
Obsługa klienta
Do Małgorzata Kowalczyk : Na stronie staramy się mieć najbardziej aktualne dane, jeśli następuje jakaś zmiana spowodowana aktualizacją projektu lub przez jakieś nie dopatrzenie, staramy się od razu nanieść te zmiany na stronę www. Odnośnie kąta dachu to faktycznie ma 38 stopnie ale zmiana do 40 jest do wykonania.
 
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem