WSZYSTKIE GOTOWE PROJEKTY DOMÓW Z AŻ 15% RABATEM ORAZ DODATKI ZA 3000 ZŁ GRATIS NA KONIEC WAKACJI! WYKORZYSTAJ SZANSĘ I OSZCZĘDŹ NAWET 5000 ZŁ I WIĘCEJ!
WSZYSTKIE GOTOWE PROJEKTY DOMÓW Z AŻ 15% RABATEM + DODATKI ZA 3000 ZŁ GRATIS!

Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Przyjazny kredyt
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

 • rysunki szczegółowe do projektu
 • kontakt z innymi użytkownikami
 • informację o budowach w okolicy
 • specjalne promocje
 • obserwację innych budujących
 • dodawanie do ulubionych

Komentarze

Co piszą inni

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (01-510) Warszawa, ul. Gen. Zajączka 32, KRS 0000374974 (email kontaktowy: [email protected]).
|
lub
|
podpisz się
^


    
Daniel
Witam chciałbym otrzymać od państwa rzut parteru projektu z 209 po następujących zmianach lewa ściana za garażem przesunięta w lewo równo ze ścianą garażu co powiększa dwa pokoje w środku troszkę szerszy korytarz kosztem pokoju a w tym największym pokoju wykrojona łazienka z osobna pralnia, łazienka i pralnia muszą mieć okna w miejsce dużej łazienki garderoba wielkość pomieszczeń według państwa uznania ten pokój może mieć wtedy ok 13 m2 reszta na łazienkę i pralnie dziękuję pozdrawiam
         
Wiola N.
Witam! Czy dałoby się w holu umieścić schody na strych? Przesunąć łazienkę kosztem sypialni, a tam gdzie teraz szafa wnękowa (na wprost wejścia) utworzyć schody, tak by w przyszłości mieć możliwość zrobienia użytkowego poddasza. Projekt super tylko własnie mi na tych schodach zależy i dla mnie zbędny ten "tylny" taras z sypialni. Poza tym chciałabym podnieść kąt nachylenia dachu na 30st by w przyszłości poddasze można zrobić :)
       
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem