Projekty domów
Adaptacja i zmiany
Dla deweloperów
Plac budowy

Załóż konto Z500
Zyskaj pełne wsparcie

Co zyskujesz?

 • rysunki szczegółowe do projektu
 • kontakt z innymi użytkownikami
 • informację o budowach w okolicy
 • specjalne promocje
 • obserwację innych budujących
 • dodawanie do ulubionych

Komentarze

Co piszą inni

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (01-510) Warszawa, ul. Gen. Zajączka 32, KRS 0000374974 (email kontaktowy: [email protected]).
|
lub
|
podpisz się
^

  
Iza
Witam
Mam pytanie dotyczące możliwości kilku zmian w projekcie.
1. Czy w sypialniach można zamienić okna dachowe na lukarny?
2. Czy w bocznych sypialniach można powiększyć okna?
3. Z gabinetu na parterze planuję zrobić pomieszczenie gosp. z wejściem tylko od zewnątrz czy w związku z tym można powiększyć kotłownię (na palwo stałe) o wc i część przedpokoju do ok.9m2 a wc zrobić z reszty przedpokoju i pralni, a pralnię przenieść do góry kosztem jednej sypialni?
Wiem że to sporo zmian ale na wszystkich mi zależy więc proszę o szczegółową odpowiedż.
       
Witam, Zakupiłam projekt i jestem na etapie fundamentów, w przyszłym roku na wiosnę dalszy etap budowy. Dwie rzeczy mnie zastanawiają, dlaczego ściana między sienią a spiżarnią nie jest nad fundamentem skoro ma grubości 24 cm; i czemu na obrazku domu jest okien dachowych 6 szt. a na rzucie poddasza budynku jest 8 szt. ? Dziękuję z góry za odpowiedź :)
    
Paola0107
Do Joanna Włosek : Witam
Ja dziś zakonczyłam prace nad fundamentem.
Potrzeba 18 palet bloczków i 20metrow betonu przy zalaniu go na 50cm w doł ziemi.plus poltorej palety cementu oraz steropian 16paczek 10cm 3 rolki folii kubelkowej,i troche drobnych rzeczy ,6 wywrotek piaku to minimum oraz 10 metrow betonu b10.koszt z robocizna to okolo 27tyś.Będę informować na bierząco jutro ściany idą w górę.Pozdrawiam
Od
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj. rozumiem