Podziel się
Skopiuj Link

UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
Zdjęcie profilowe
Pawel K.
opolskie

 

dzień budowy

Powoli kończymy. W salonie musiałem zdzierać tapetę bo nie dało się kleju z łączeń zmyć. Kuchnia ma mały poślizg-robimy korektę przesuwając front do lodówki by tak bardzo nie wystawała usuwając niestety półki narożne le mans. Woda już w domu jest-były kłopoty z jej podłączeniem bo za słabe było ciśnienie. WiK przyjechał i przeczyścił zapchaną rurę. Trawa z rolki ma mały poślizg bo były opady i nie ścinali trawy. Reasumując wszystko na wariackich papierach,ale pod kontrolą-do końca miesiąca się wprowadzamy :)

22 marca 2017, 17:01

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
^
  
Edyta
Witam Mam pytanie o koszty ok elektryki hudrauliki tynków i posadzek mniej wiecej do stanu deweloperskiego bardzo by mi zalezalo na odpowiedzi pozdrawiam

2
4
Zdjęcie profilowe

 

dzień budowy

Szafa w sypialni zamontowana.

15 marca 2017, 18:08
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj.