Podziel się
Skopiuj Link

UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
Zdjęcie profilowe
Pawel K.
opolskie

 

dzień budowy

Widok z góry od sąsiada.

7 lutego 2017, 11:28

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
^
 
Michał
Dzień Dobry
Ile macie wystawiony dom nad grunt? Pytam, bo chciał bym zrobić tak samo czyli nisko go postawić, żeby nie było zbyt wielu schodów do domu i taras był niziutko..
Czy kupując projekt jest tam rzut kanalizacji czyli osie wszystkich rur? Pytam, bo chce budować samemu i jest to napewno duże ułatwienie..
Pozdrawiam

Pawel K.

buduje Z273
Do Michał : Witam
Dom mamy nisko posadowiony na jeden schodek. Firmie wykonawczej mówiłem że tak chce więc przy układaniu fundamentów dali jeden rząd mniej bloczków. Co do projektu to powiem szczerze nie patrzyłem na to wszystko robił za mnie wykonawca.
Pozdrawiam

Jarek D.

  • Usuń ze znajomych
  • Dodaj do znajomych

Witam. Chciałem zapytać jakie warunki trzeba spełnić żeby postawić wiate w granicy. Pozdrawiam!!

Pawel K.

buduje Z273
Do Jarek D. : Witam
Warunki są takie że jeśli wiata jest większa tak ja moja czyli ok 50m2 trzeba złożyć najlepiej razem z pozwoleniem na budowe projekt jej. Wtedy za jednym razem można dostać dwa pozwolenia. Mi projekt robił architekt,który zajmował się adaptacja projektu.
Pozdrawiam
4
6
Zdjęcie profilowe

 

dzień budowy

Podłoga została zeszlifowana. Będzie można kłaść na nią kafelki. Coraz bliżej końca jak dobrze pójdzie to w połowie marca po 8 miesiąc od rozpoczęcia budowy się wprowadzimy...

3 lutego 2017, 12:42
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj.