Podziel się
Skopiuj Link

UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
Zdjęcie profilowe
Łukasz, Ania i Zosia S.
kujawsko-pomorskie

 

dzień budowy

Wczoraj wieczorem zrobiłem kilka zdjęć salonu i małej sypialni, przed nami jeszcze kupno lamp, listew podłogowych, firanek, dywanu bądź dywanów, ramek do zdjęć na ściany i dużo dużo innych rzeczy.......ale to na spokojnie, w dalszym ciągu walcze z ociepleniem i rzeczami ważniejszymi niż wystrój wnętrza.

3 listopada 2016, 11:30

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
^
4
0
Zdjęcie profilowe

 

dzień budowy

Często dostaje wiadomości z zapytaniem odnośnie kosztów budowy, czy kwota widniejąca na blogu jest prawdziwa. Wszystkie koszty jakie ponieśliśmy do tej pory to 163 900 zł, ...

28 października 2016, 07:59
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj.