Podziel się
Skopiuj Link

UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
Zdjęcie profilowe
Iwona W.

 

dzień budowy

Gabinet - lekka 'kosmetyka' cz.1.

15 grudnia 2014, 16:00

Co Ty na to?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Z500 Sp. z o.o., (05-077) Warszawa, ul. Trakt Brzeski 35, KRS 0000374974 (email kontaktowy: projekty@z500.pl).
^

Ania
Witam! Co macie na podłodze? Panele? Drewno? Widzę że są też grzejniki. Macie też ogrzewanie podłogowe? My jesteśmy na etapie decydowania co zrobić: na podłodze w większości domu na 100% będzie drewno, a nie jest to najlepsze rozwiązanie jeśli chodzi o ogrzewanie podłogowe i nie wiemy jak tą sprawę ugryźć. Macie jakieś doświadczenia, porady? Jak to wygląda u Was?

Iwona W.

  • Usuń ze znajomych
  • Dodaj do znajomych

Do Ania : Drewno jest izolatorem. Ta kwestia była poruszana w komentarzach na stronie, więc zapraszam do lektury. Pozdrawiam.
3
2
Zdjęcie profilowe

 

dzień budowy

Stół + cegła

24 sierpnia 2015, 18:49
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj.