Podziel się
Skopiuj Link

UWAGA! Aby więcej nie wyświetlać tego okna, wyłącz w ustawieniach bloga proponowanie publikacji wpisów w mediach społecznościowych.
Zdjęcie profilowe
Krzysztof S.
śląskie, Będzin

 

dzień budowy

Dojrzewam i nie pękam. A w trawie smętne resztki kanalizacji po bliskim spotkaniu z naszym lord of destruction (koparkowym znaczy). Stasiek zmienił nawet swoją ocenę - na grubą robotę to on dobry jest, nawet bardzo, ale jak trzeba coś delikatnie, precyzyjnie to ehhhh. A zapomniałbym - trzeba odliczyć Staśkowi przy wypłacie za zrobienie składziku drewna na działce, "szefunciu, na drugiej działce to nie mam nawet ogrodzenia". Nie dziwie się, że się czuje jak u siebie - "ehhh, góry moje góry" 

23 kwietnia 2015, 17:49

Co Ty na to?

Administratorem danych jest Z500, NIP 5252496983
^
0
0
Zdjęcie profilowe

 

dzień budowy

Dziś kilkaset metrów od działki przebiegł mi drogę bażant (gdzieś tam w trawie, bystre oko powinno znaleźć) - jednak zamiast dziczyzny na kolację, mamy "basen" pe...

22 kwietnia 2015, 15:34
Na stronach Z500 używamy plików cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu umożliwienia świadczenia usług, personalizowania treści na stronie oraz w Internecie i analizowania ruchu na podstronach. Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Aby ograniczyć wykorzystanie plików cookies, kliknij tutaj.